Příspěvky uživatele - 166.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký destilační přístroj, 19.8.2009
Co si takhle přečíst diskusi destilační přístroj, možná by to bylo lepší než zakládat nové téma. VašekB.
Škůdce kivi, 19.8.2009
Kiwi prozatím škůdci a chorobami netrpí, ale jakoby odumření části výhonu je normální a rostliny to dělají když mají už něčeho málo. Tedy klidně vody a živin. Jsou to rostliny mělce kořenící, píšete že na jaře nasazené, tudíš ješte né zrovna moc... celý příspěvek >
Kiwi mimo oplocenou zahradu, 13.8.2009
Srnky tyto rostliny přímo milují a tak si myslím, že by jste se nedopěstovali. Ale šel by udělat okolo plůtek, třeba kolo o průměru jeden metr a rostlinu vytáhnout nahoru. Viděl jsem rostlinu na asi čtyřmetrovém dřevěném bidle ale to časem uhnije.... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 22.7.2009
Tak to já mám bohužel jen jeden recept a podělil jem se s ním už před dvěmi lety když jsem ochutnal. Tak nám sem dejte svůj nejlepší a já ho určitě hned vyzkouším. Jen skořice mi už nedělá moc dobře a tak se snažím jí omezit. VašekB.
Destilační přístroj, 11.7.2009
Ten rum dávám pouze Božkov. U levných rumu mám strach z kvality a zase drahý hych nekupoval. To aroma se asi snoubí s tou chutí ořechu, řebíčku a nového koření. Opravdu kdo máte doma nějakou pálenku, dejte se do výroby. Konečné dodělání s rumem má... celý příspěvek >
Domácí ořechovice, 27.6.2009
destilační přístroj host - xxx.xxx.166.20 (?), 9.7.2008 7:05 Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu) Zdravím všechny příznivce tohoto tématu. Protože už nastala doba, posílám tak jako loni recept na výbornou... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 22.6.2009
Také všechny zdravím, letošní úroda bude určitě dobrá, mnozí už kvasí třešně, také višní, renglí, špendlíků, ranných švestek i švestek domácích je spousta. Já to nestačím ani vypít a nejvíce jde u nás na odbyt Ořechový likér, na který jsem sem dával... celý příspěvek >
Kiwi Jenny, 20.6.2009
Jenny je odruda čínského kiwi a ta není vhodná pro naše oblasti. Někde v teplých místech a chráněná třebas i dobře plodí ale s dozráním bude jistě problém. Plody jsou stejné chlupaté jako na krámech, ale těžko se jich dočkáte. Potřebují pro opylení... celý příspěvek >
Jak natvarovat kiwi do podoby stromku?, 1.6.2009
Asi to takto u kůlu půjde také pěstovat, já bych nahoře udělal ještě tvar do T, Rostlina když se nemá po čem šplhat, dělá vyhony ohnuté a připomínající deštník. To pěkně vypadá, ale musíte trochu počítat s občasným olámáním výhonů od větru. I to se... celý příspěvek >
Kiwi nekvete, 29.5.2009
Může to být i odrudou, některé plodí druhým rokem jiné až čtvrtým. Přijeďte se podívat ke mě nedaleko zámku Sychrov, uvidíte zda něco děláte špatně, případně jak jim pomoci. Daruji Vám takové, které za rok pokvetou. VašekB.
Pochlubte se svými výsledky roubování, 7.5.2009
Honzo, díky za příspěvek a je vidět, že Vám roubování přináší radost tak jako mě ve čtrnácti letech. K tomu obrostu jsem již psal, je důležitý pro sílení kmínku. Uplné vyholení obrostu se dělá na konci srpna, ale ne vylamováním, na toto je speciálně... celý příspěvek >
Pochlubte se svými výsledky roubování, 6.5.2009
Je dobré, že jste předvedli své výsledky a fotografií je také spousta. Pro mnohé to je poučení a inspirace. Je spousta věcí které se dá při roubování ovlivnit a nebo také trochu pokazit. Ať je to krátký řez, dobré utažení pásky, rovné přilehající... celý příspěvek >
Kiwi, 5.5.2009
Dlouhé nové výhony budou mít v příštím roce plodný obrost který pokvete. Pokud je teď odstraníte, ochudíte se na príští rok s urodou. Po odkvětu udělejte klidně řez a na něj chtělo myslet již dávno a ne až po několika letech. Samozřejmě nikdy není... celý příspěvek >
Kiwi, 27.4.2009
Piccolo a Issai je jedno a to samé, možná že právě vaše podmínky a umístění je pro tuto odrudu to pravé a tak buťte rád. U mne a na místech ochutnání ji řadím na uplně posledním místě. Odrud mám hodně a doufám, že letos ochutnám dost nových. VašekB.
Kiwi - nemoc?, 23.4.2009
Nejspíš to máte Kolomiktu a ta dělá bílé panašování které se časem mění. Jinak kiwi nemocemi netrpí, až snat na nějaké vyjímky. Nebo zkuste dát fotku, rád se s takovou věcí seznámím. VašekB 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika