Příspěvky uživatele - 64.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
množství výhonů jahodníků, 29.10.2008
Dobrý den jsem začátečník, prosím poraďte mi.Mám jahodníky druhým rokem, krásné velké listy, jahod ale moc nebylo.Celý rok poctivě dle návodu přihnojuji Kristalon Jahoda, a teď na podzim vyrostlo na každém jahodníku ohromné množství výhonů je jich... celý příspěvek >
Ruční vřetenová sekačka, 23.8.2008
Chci právě koupit vřetenovku Brill classic 30.  Je to to nejlevnější co Brill dělá. Můžete mi ji někdo doporučit? Mám špatnou zkušenost s AL-KO 380 SM - velice hlučná a odešly plastové "jednosměrné" kolečka. Jde hodně ztěžka, takže... celý příspěvek >
Jaký olej na mazani retezu do pily?, 19.8.2008
Doporučuji návštěvu lesnických stránek, tam probíhají diskuze od lidí z oboru.
stříhání vřesů, 18.5.2006
Vřes (Calluna) kvete na podzim, vřesovec (Erika) na jaře - i tady ale existují vyjímky z pravidla :-) Vřes se stříhá tak o jednu třetinu na jaře, zhruba mezi 15.3. a 15.4. a vřesovec po odkvětu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika