Příspěvky uživatele - 128.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přípravek proti obrůstání, 25.12.2009
Garlon EC. Je to tu popsano uz miloinkrat.
Projekt zdarma, 23.12.2009
Je mi srdečně jedno, kolik návrh a realizace zahrady stojí doopravdy. Nemám o tom ani páru. Nikdy jsem si zahradu architektonicky ztvárnit nenechal a s pravděpodobností hraničící s jistotou ani nenechám. Byla to NADSÁZKA. Zkuste si přečíst původní... celý příspěvek >
Projekt zdarma, 23.12.2009
Není mi vcelku jasné o co Vám zde kráčí. Nic Vám přede nebrání najít si libovolně drahou firmu a architekta, zaplatit sto tisíc za studii, dvěstě za návrh, třista za projekt a milion za realizaci. A budete spokojený. Pokud jste ovšem takříkajíc... celý příspěvek >
Recepty, 22.12.2009
Nic. I zmrazeny tuk postupne zlukne a jeho uchovatelnost je mala. Jedine sterilace ve sklenicich nebo plechovkach, zalite vyvarem z kuzi, aby rosoloval. Pokud umite delat masne vyrobky, dalo by se -nebo cast, zpracovat do pastiky.
Tažná náprava 130mm Vari, 19.12.2009
To mě zajímá, v návodu to není. Jak má být svorník správně vložený?
Poradí někdo?, 18.12.2009
Je to pryšec, jeden z mnoha druhů. Je spíše suchomilný, nepřeléváte? Vystřeluje semínka po okolí, pochytejte je a vysejte, spolehlivě klíčí.
Životnost valca, 12.12.2009
Máte tušení kolik by ho to, co doporučujete oproti 1900 korunám za nový válec stálo?
Zelí, 12.12.2009
Klidně ho použijte. Bude jen opravdu trochu tvrdší. Ale pokud neuděláte chybu v postupu, povede se. Dnes stejně těžko zjistíte, jaké zelí na podzim obchodníci prodávají.
Jak se zbavit lísky, 10.12.2009
Garlon EC podle navodu.
Kočka na zahradě, 9.12.2009
Weilova žloutenka?
Pěstování hlívy, 8.12.2009
Nefunguje to.
Opadávání vánočního kaktusu, 8.12.2009 Obsahuje fotku
Celé léto na balkoně, do místnosti přibližně koncem října po nasazení poupat.
Pěstování starých odrůd jabloní na nízkých tvarech, 7.12.2009
Opravdu nechápu, kdo se dnes může pídit po Strýmce, pokud k tomu nemá vědecké důvody. Od pláněte se liší pouze velikostí plodu.
Tradiční i netradiční recepty na vánočního kapra / i jiné ryby, 5.12.2009
Vyzkoušeli jsme leccos, nechci být staromilec, ale kapr mi nejvíce chutná smažený jako řízek v trojobalu. Nejen o vánocích. Zachovává typickou chuť ryby ale neakcentuje ji. Nepřidává žádnou další příchuť která k rybě třeba ani nesedí, ale vhodně ji... celý příspěvek >
Technika orby, 5.12.2009
On je to docela komplexní problém a někdy jednoduché řešení není. Hlavní věc je přenést kroutící moment z kol na zem. Síly má Vari dost, ale je lehké. Proto JS doporučuje tupláky, tím se kola zatíží a síla se lépe přenáší. manipulace a otáčení s... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika