Příspěvky uživatele - 21.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
elektrická řetězová pila, 5.1.2009
To by bylo supr/ ubyl by kravál, vibrace, ježdění pro benzín, dostupnost elektro není problém, pošetřil bych HQ na práci dál od chalupy.../.Jinak pro JS a RB - děkuji, a myslím si, že mluvím za vícero návštěvníků tohoto fora, za velmi fundované a... celý příspěvek >
elektrická řetězová pila, 5.1.2009
Jsem taky trochu nahlodaný a přemýšlím o koupi el. pily /zatím vede Makita 3530/. Nyní řežu HQ 353 cca 30-40 m3 ročně avšak mám v paměti špatnou práci s elkrickou pilou B D cca 1300 nebo 1400W. Byla to prostě jalovina a při stejném řetězu bych... celý příspěvek >
Poměr benzínu a oleje do motor. pily, 4.1.2009
Pro první 1 až 2 nádrže bych namíchal poměr 1:30 a pilku trochu šetřit. Pak už 1:40 až 1:50 a plný plyn. A hlavně kvalitní /min polosyntetika/ olej. Ivan
Troška matematiky - průtoky atd, 28.12.2008
Tzn. pokud pritok do sudu bude vetsi nez odtok pomoci cerpadla tak snad k zadnemu podtlaku dochazet nemuze ne? Ano, k podtlaku by docházelo pokud by systém nátoku byl uzavřený a nebo poku by byl otevřený tak při vyšším výkonu čerpadla, než přítok-... celý příspěvek >
Troška matematiky - průtoky atd, 28.12.2008
Každý typ čerpadla má konstrukcí danou nátokovou výšku.Ta může být i negativní/samonasávací čerpadla vodárenská/. Tato nátoková výška má vliv na výkon čerpadla/ hlavně u topenářských oběhových čerpadel, která jsou na nátokovou výšku... celý příspěvek >
Troška matematiky - průtoky atd, 26.12.2008
Přiznám se, že přesně nechápu princip zapojení, ale několik připomínek: - čerpadlo bych dal před sudy s filtrací. Tak jak jej uvažujete osadit bude mít negativní nátok/ na sání čerpadla bude podtlak/ a jeho výsledkem bude kavitace a výrazné snížení... celý příspěvek >
Otazka pro pana Ivana, 2.12.2008
Teď ještě koukám, že se jedná o odpadní jímku a říká se, že kanalizace vlivem hnilobných procesů nezamrzá, ale je otázkou provoz či nárazovost provozu jímky. V tomto případě bych řekl, že je nenahraditelná vlastní praktická zkušenost.  Jinak... celý příspěvek >
Otazka pro pana Ivana, 2.12.2008
Taky jen z hlavy mám pocit o něco kolem 4% nárůst objemu při změně skupenství a tudíž tento počet pet lahví toto nevykompenzuje a i citem se mi tento poměr zdá malý. A jen souhlas s předchozím příspěvkem, že bude záležet na režimu promrzání. Plast... celý příspěvek >
Pupinky v motoru, 3.11.2008
Typoval bych na chudou směs, která déle hoří a tím přehřívá motor a může docházet až k vytavování pístu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika