Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slivoně 2017, 7.9.2017
Petr: , tak to bude toto :) 
Slivoně 2017, 7.9.2017
skúsim oživiť tému. nemá niekto nejaký tip, aká odroda sú tie väčšie slivky, ktoré už 30.8. boli zrelé vo vyššej polohe? ďakujem. 
Kniha - rezy stromov, 4.9.2017
Baumjohannová, Baumjohann: Rez ovocných drevín Paulen: Rez ovocných drevín Nečas, Sus: Řez ovocných drevín
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.9.2017
p. Hlavaty, ďakujem. ked bude lepsie počasie, tak to odfotím. 
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.9.2017
ináč už keď sa spomína Hanita, tak tiež ma cvičí ale trochu ináč. stredník má prírastok cca 50 cm a je tenký a jedeb kostrový konár cez meter a o dosť hrubší. čo s tým mám urobiť? vyviazať kostrový mohutný konár na stredník aj za cenu, že na tej... celý příspěvek >
Opál, 1.9.2017
Petr: mne príde Opál ako vďačná odroda, ktorá rastie, plodí, dozrieva a celkom dobre chutí aj v 800 mnm, aj keď dužina mi príde málo tuhá, je skôr taká vodnatá alebo ako to popísať, ale sladká a oddeľuje sa od kôstky. 
Slivoně 2017, 30.8.2017
Petr: dakujem. ja som ich len dostal, tak netusim či tie menšie sú všetky také malé, alebo len povyberané. opál som spomenul podľa času dozrievania a posunu u nás (pár týždňov), ale veľkosťou neviem, či sú také malé :( tie veľké nevie niekto aká... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 30.8.2017 Obsahuje fotku
dozrievajú teraz v cca 600 mnm pod tatrami, majú cca 55g, dĺžka 55mm (ale sú aj väčšie), kôstka je malá a dobre oddeliteľná od dužiny. na fotke je ešte druhá odroda (opál?) a tie sú podstatne menšie. prosím vás o aké odrody ide? 
Seřízení Oleo mac 942, 23.8.2017
tak 
Husgvarna 359 nemaze, 23.8.2017
prevodový je podľa mňa hustý, ten by som nepoužíval. mne sa osvedčil motorový M6AD, tak ten dlhodobo používam na všetkých pílach a nemám problém s mazaním, ani čerpadlom. známy používa hydraulický (použitý) a neviem o tom, že by mal nejaké problémy.
Letní jablka dozrávají, 23.8.2017 Obsahuje fotku
prosim vas aka je to odroda? chutí to ako priesvitne letne. môže to byť piros alebo niečo iné? 
Husgvarna 359 nemaze, 23.8.2017
keď používate ekologický olej (bio), tak pred dlhším odstavením stroja je dobré poslednú nádržku vyrezať napr. s motorovým (M6AD). v prípade, že pílu používate málo, tak na bio sa vykašlite a dávajte tam motorový olej. keď ste to robili tak aj... celý příspěvek >
Hrušně, 19.8.2017
p. Vyslouzil, dakujem. pýtam sa hlúposti, lebo bola sadená v čase, kedy moje požiadavky boli "jesenná a letná hruška, veľká slivka oddeľujuca sa od kostky a pod" a teraz, keď chcem stromčekov viac, tak netuším čo mám už zasadené. ku tejto sa pred... celý příspěvek >
Hrušně, 18.8.2017
p. Hlavatý, dakujem. áno, tak to nejako vyzeralo u mňa. nechal som len dva plody zo zvedavosti, ostatne som otrhal. snáď vydrží do jesene a ja budem mať zase jasnejšie, lebo hrušky u nás nikto nepestuje. po tom ako som urobil okolo stromu kruh bez... celý příspěvek >
Hrušně, 18.8.2017
ach jaj, dakujem veľmi pekne :( 
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika