Příspěvky uživatele - 81.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karola, 1.6.2013
Karola. Pan Rosti&slavík. S radostí mohu oblažit Vaše zmučené srdce, že nemůžete najít odrůdu Angomoa. Předem se též omlouvám za nesprávnou výslovnost v jazyce Francouzském- správně Angumoa. Je to stará francouzská odrůda, kterou u nás... celý příspěvek >
Podzimní třešně, 29.5.2013
Dobrý večer. Pozdní třešeň znám velice důvěrně. Před několika mnoha lety jsem byl na prázdninách v Jizerkách. V nadmořské výšce zrály třešně o 2 měsíce později, než třeba v podmínkách V. Bíteše. Myslím si že není dál co dodat. Wendy
Ananasová meruňka, 29.5.2013
Ananasová meruňka. Zkuste tento dotaz na Lednici. Tam mají vynikající genofond- Ing. Boris Krška -Nevím kolik má dalších titulů. Wendy
Likvidace krtků, hryzců aj, 29.5.2013
Likvidace krtků hryzců aj. Ještě si vzpomínám, že u nás byla jedna rodina, která obhospodařovala malý pozemeček-asi 15 arů, který obehnali lahvemi od rostlinného oleje(pokud je někdo pamětník, tak si vzpomene na jejich hnědou barvu a závitový... celý příspěvek >
Likvidace krtků, hryzců aj, 29.5.2013
Likvidace krtků, hryzců aj.  Paní Lído! Vy mně fantasticky motivujete. Nevím, jaké mají s krtkem zkušenosti Frantíci, ale spí´š by mě zajímalo, jaké zkušenosti mají s hryzcem. Jako mladý kluk jsem si nasázel svůj první ovocný sad- asi 250... celý příspěvek >
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 29.5.2013
Květen 2013-kadeřavost broskvoní. Jak Vás tak sleduji Pane Petře, Vy jste spíš výzkumník. U vás se asi žádná sorta dlouho neophřeje. Wendy
Nález na trnkách, 29.5.2013
Pan Kutil. Už to tu bylo. Je to hálčivec. Ostatní už napsali mí předpřispěvovatelé a poslední má maličkost. Wendy
Nález na trnkách, 29.5.2013
Nález na trnkách. Sanmite 20 WP, kde je stejná účinná látka. Pokud však máte pár stromků. otrhejte takto napadené listy a spalte je! V žádném případě ne do kompostu. Je to levnější a z lepším účinkem. Wendy
Karola, 29.5.2013
Karola Ještě k tomu, že o tom takhle pí´ši- Jsem s nimi stále ve styku a rok před výsadbou jsem jim dělal rekultivaci(meruˇky-,5,5ha-svazenka a Nová výsadba jabloní-2ha hořčice). Mimochodem ty jabloně nedopadly o moc lépe-stromky byly z... celý příspěvek >
Karola, 29.5.2013
Karola. Pan Rosti&slavík. člověče, vy mně mluvíte z duše. Zatím jediná odrůda z Francie, která se velmi rozšířila byla Angomoa. Určitě ji znáte- zralý plod spadne a je z něj na zemi marmeláda. Ale chuťově výborný. Mám zkušenosti nejen s... celý příspěvek >
Řez meruňky, 29.5.2013
Řez meruňky. Ten stromek je vcelku pěkný. Teď už bych s ním nic nedělal a počkal bych na srpen nebo ještě lépe na jaro 2014. Protože to není sorta typu Minaret, tak s ní nebudou co se týká řezu žádné starosti. Wendy
Prasklý kmen u třešně, 29.5.2013
Pan Honza z Vysočiny. Nevím, co Vám sdělí Pan Petr z Pardubic, ale přípravek Arbokol není v Registru přípravků na ochranu rostlin pro 2013. Najel jsem si na Web a zjistil jsem, že to bude pořádný dryák, protože se užívá n impregnaci lodních... celý příspěvek >
Prasklý kmen u třešně, 29.5.2013
Pan Ing. Fidla Nechtěl jsem to napsat natvrdo, protože vím, že to někdo nestráví. Protože stále zápasím z časem, tak byly meruňky řezány motorovou pilou zn. Stihl s vidiovým řetězem. Jestli se nepletu, tak o zatírání jsem nepsal. Prosím,... celý příspěvek >
Prasklý kmen u třešně, 29.5.2013
Prasklý kmen u třešně Díky za názor pane Wimpi. To je právě, že vytvářejí Vámi nazvanou izolační vrstvu. Pan Miloš Vysloužil napsal příspěvek v 2006 o přijímání živin nejen listovou plochou, ale i kkenem a větvemi. Že nevíte co tihle prevíti... celý příspěvek >
Kveten 2013 - kadeřavost broskvoní, 28.5.2013
Květen 2013-kadeřavost broskvoní Víte pane Petře, já se řídím tím, co mně učila babička-nechval dne před večerem. Všichni se řítí za novými sortami(já nejsem výjimkou), ale dokážu se zastavit a třeba u jabloní zhodnotit, že podobná... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika