Příspěvky uživatele - 88.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dicolor, 25.7.2013 Obsahuje fotku
Většinu hrušní mám na kdouloních, abych jich mohl mít co nejvíce.Co z velkého stromu, který nejde ani pořádně obrat.Plod který letí vzduchem deset metrů, a spadne na tvrdou zem se hodí jen do kvasu. Šestiletý stromek Dikolorky letos poskytne... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 25.7.2013
Na letošní sezonu jsem plánoval, že by bylo dobré zvážit plody Katinky, protože mi přišlo divné, že ve většině případů uvádějí malou, až střední velikost plodů, a i plody vyfocené v Zahradkáři vypadaly o dost menší..Předloni i když byla větší úroda... celý příspěvek >
Zlomený terminál u mladého stromku, 24.7.2013
A kde máte foto! Šup s ním, ať se podíváme.Pravděpodobně původní kmínek nezachráníte.Ale naděje tu je-v podobě zapěstování kmínku nového z nejlépe vyvinutého výhonu, který počíná nad místem srůstu podnože s ušlechtilou odrůdou. Jen taková... celý příspěvek >
Topfirst, 24.7.2013 Obsahuje fotku
Ten dnešní raport z naší zahrady začnu ohlédnutím za červenými plody Topfirstu, a to doslova, protože na stromku už není po prvních načervenalých plodech ani památky.Všechny tyto předčasně vybarvené plody opadly, a zavřela se za nimi voda.V toto dobu... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 24.7.2013
Do jednoho pytlíčku dáme vrtochy a špecifiká, a do druhého pytlíčku nectnosti-tak nějak jste to myslel pane Pal'o?Já bych v tom významný rozdíl nehledal, a nepitval se v tom.Taky bych se nerad někoho špatně dotknul.V takovém slovním pingpongu je to... celý příspěvek >
Jak proti špačkům spásajích borůvky?, 23.7.2013
Používám sítě.Ze čtyř-šesti tyčí udělám kostru-indiánský stan přes dvě vzrostlé rostliny, nahoře svážu provázkem.Natáhnu síť, kterou obepnu kostru dookola, upevním k zemi několika drátěnými skobami.Je to spolehlivé-neproniknou.
Opadávání listů Čačanská rodná, 23.7.2013
Vypadá to na halčivce višňového-skrabatělé listy za polovinou, ke konci letorostů.Nevím čím by bylo vhodné v tuto dobu ošetřit stromek.Na jaře asi Sanmite,Omite.Proti opadům listů by možná pomohla občasná zálivka ke kořenům.Snímek je přetočený.Vypadá... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 23.7.2013 Obsahuje fotku
Nevím jaké jste myslel vrtochy a specifika odrůdy Katinka pane Pal'o?Ale ta velikost plodů je při různých podpnikách hoodně diskutabilní, protože při minulých úrodách byla u mě velikost plodů pěkná, až nadprůměrná.Chuť plodů se sice blíží ke... celý příspěvek >
Isolda, 22.7.2013 Obsahuje fotku
Přestože hruškám Isolda ještě chybí nějaký ten pátek na slunci k dokonalému vybarvení, přikládám další snímky ve snaze je poskytnout jiným pěstitelům k utvoření si přectav jak může malý stromek na kdouloni na malém prostoru v dobré půdě poskytnout... celý příspěvek >
Slivoň - praskání kmene, 22.7.2013
Připadá mi to jako ambulantní léčba po telefonu, kde pacient v zastoupení sdělí své interní pocity lékaři čekající na lince.Ten pak určí jak se má postupovat.Nevím proč majitel poraněné švestičky nevyfotil stav věci-určitě by se zjednodušila... celý příspěvek >
Co je to za plevel a jak na něj?, 19.7.2013
Je možné, že by to mohla být netykavka žláznatá.Vyzrálý semeník-pouzdro plné semínek po dotyku "vystřelí"semínka až dva metry od mateřské rostliny.Roste hojně u potoků,proto se dobře rozšiřuje po vodě.
Hořká pihovitost, 19.7.2013
Vápna může být v půdě přebytek, přesto ho rostlina někdy neumí využít, může strádat deficitem vápna.Jsou případy, že je něčím blokován příjem vápniku do rostliny.Nejúčinnější je přísun CA postřikem na list-nejlépe 5-7 krát od poloviny července až do... celý příspěvek >
Živý plot z jabloní a hrušek, 19.7.2013 Obsahuje fotku
No a ještě ten můj rakytníček.Nikdo mě nenutil k tomu si jej pořídit, ale masívní reklama v masmédiích mi zdělila,že se bez něho v podstatě neobejdu,a doporučila jako nepostrádatelnou bombu na zimu-tedy jak už pan PP podotknul je strašně zdravý.Mám... celý příspěvek >
Isolda, 19.7.2013 Obsahuje fotku
Mě letos začal plodit pětiletý stromek na kdouloni.Je to kříženec odrůd Guyotova x Červencová.Stromky focené panem P v okolí Uherského Hradiště jsou ve znatelném předstihu s vývojem plodů oproti mým.Moje plody jsou o poznání menší.Bude to dílem... celý příspěvek >
Aka odorda hrusky je na tejto fotke?, 19.7.2013 Obsahuje fotku
Nevím kolik odrůd má na plodu takto ušty napřímené, ale na moji Clappové jsou.Avrašskou nemám, ale ta je má údajně taky napřímené.Některé plody jsou i vybarvené, ale některé zastíněné jsou celoplošně zelené.Taky menší strupovitost na plodech nelze... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika