Příspěvky uživatele - 227.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská borůvka - neprospívá, 24.5.2013
Kanadske boruvky, azalky,rododendrony, tohle vse chce kyselou pudu a na tech zahradkach okolo domu byva casto i navazka, proste casto zasadita puda.Ja ten problem mel taky, boruvka odchazela rododendrony tez-krouceni listu, zlute listy, atd.Upne... celý příspěvek >
Sekačka na plochu 1400 m2, 22.5.2013
Je fakt, ze se zakladaji nova vlakna casto zbytecne, hodne uz tady je v drivejsich tematech receno i nekolikrat, staci jit a hledat.Pochopitelne rady jsou subjektivni, kazdy to vidi trosku jinak a o tom tj.Nevim, treba se uvadi pro koupi sekacky... celý příspěvek >
Motorová kosačka, 20.5.2013
Dekuji moc pane Jane, jeste sem casem napisi, jak pracuje.Moc se mi libila, potreboval jsem nejakou slusnou, vykonnou sekacku, tak jsem zvolil ji.
Benzin do křovinořezu, 20.5.2013
Stara smes benzin-olej, olej ztraci schopnost mazat, kdyz je namichany dlouho v benzinu.Z toho plyne, kdyz date novou smes do nejakeho stareho zbytku v nadrzi, cim vice toho stareho tam je, tim hure tj.mazane, to jsou fakta.Musel by jste do nove... celý příspěvek >
Motorová kosačka, 19.5.2013
Diky moc.Potesil jste mne.Zatim sbiram zkusenosti s Dolmar PM 5365 S3 PRO a je to totalni delo, nezna pardon.At se dari, chodi masiny a je na Slovensku dobre vsem.Se srdecnym pozdravem a s diky Petr.
Benzin do křovinořezu, 19.5.2013
Koupim cerstvy benzin Natural 95,ne neco skladovaneho v nejakem kanystru pul roku, pridam kvalitni znackovy olej, predepsanych parametru v predepsanem pomeru-vetsinou to byva 1dcl oleje na 5 l benzinu, naliji a secu.Po sezone benzin vyliji, v dalsi... celý příspěvek >
Motorová kosačka, 19.5.2013
Jak jste prosim spokojeny se sekackou?Doporucil by jste sekacku ke koupi?A firmu Dolmar, jako takovou?Jak to chodilo?Sbiralo to pekne travu?Diky.Sam mam pilu Dolmar 115i a krovinorez Dolmar 4510 a chvalim moc.
Balkanský sýr, 6.5.2013
Nivu jsem udit nezkousel, asi by to slo podobne.Eidam dam nakrajeny na cca.1cm silne platky na mrizku do udirny a topim tak, aby pomalu tal, jako,kdyz ma clovek rymu to pada dolu do kastrolu, tam se to trosku samo spoji.
Recept na zmrzlinu - jeji vyroba a zmrzlinovac, 30.4.2013
Poradte prosim dobry recept na zmrzlinu a pripiste pripadne zkusenost se zmrzlinovacem s vlastnim chlazenim, ci bez.Dekuji a tesim se na odpoved
Kolik soli na lák na uzené?, 12.4.2013
Maso obalim v bezne soli, necham v hrnci v chladnu, nejmene 48h, vyndan,operu, vymyji hrnek, narovnam zpatky, zaliji nalevem vychladlim, tak,aby bylo maso ponorene.Nalev-na kazdy litr vody dam 5dkg Podravky,15-20minut povarim, necham vychladnout,... celý příspěvek >
Saze na mase - proč?, 12.4.2013
preschle piliny, jako palivo, mozna velky tah, chce to kazde druhe polinko brat z kyble s vodou, neni tak suche uzene a saze, asi nebudou se tak tvorit, letat.Mozna mate malou vzdalenost od topeniste do udirny, chce to, alespon metr trubek, pokud... celý příspěvek >
Paštika selská zabijačková, 10.4.2013
Diky za recept, dam to do udirny ve streve, budu udit na 70C misto vareni, vozil jsem uzenou pastiku z Nemecka a v zivote jsem snad lepsi pastiku nejedl, budu to udit, jako uzene.To bude dobrota, verte,zkuste tez.
Domácí klobásy, 1.4.2013
Mrknete na Epizóda 07/2013: Zabíjačka. V sekci recepty, tam je pak i recept na klobasy.
Domácí klobásy, 1.4.2013
Vepřové klobásky jsou pry nejlepsí, kdyz se udelaji ze vsech hlavnich druhu masa na praseti pro zacatek rovnym dilem, pak si pripadne, neceho uberete príste, az zjistite, co chutna vice, atd.Paprika je nejlepsi Madarska, ma to vice slunce, maji jine... celý příspěvek >
OM 962 - proč je kolem tolik polopravd?, 22.2.2013
Ja nevim, kdyz nekdo je proste nepoucitelny.Kdyz kupuji pilu, rozhlednu se kolem sebe, osobne kouknu, s cim dela profi provoz a po nektere z tech znacek sahnu, po jejich pile.Proc bych si mel kupovat, nejakeho predrazeneho Bedu, kde neni kvalita a je... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika