Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mahalebka vs. vtacnica, 23.9.2017
na mahalebke. 
Pocta Rubinole, 22.9.2017
už to tu prestávam čítať :) čím viac čítam, tým menej viem. rozelu som chcel skúsiť u mňa na záhrade v "himalájach" a keď ešte je na strome u p. hlavatého, tak neviem, neviem :) 
Mahalebka vs. vtacnica, 22.9.2017
SfK: veľmi pekne ďakujem, už mi je to jasné, u mňa vtáčnica. 
Mahalebka vs. vtacnica, 21.9.2017
aký je rozdiel medzi mahalebkou a vtáčnicou čo sa týka odolnosti voči mrazu, resp. poveternostným vplyvom? 
Co je to za odrudu jablek, 21.9.2017
a malinové hornokrajské?
Co je to za odrudu jablek, 21.9.2017 Obsahuje fotku
skúsim ešte foto rozrezaného. 
Co je to za odrudu jablek, 21.9.2017
bolo kupované v poľsku na trhu, to mi len doniesli a na odrodu sa nepýtali, tak predpokladám, že nejaká "bežnejšia" odroda. podľa fotiek to tvarovo je približne ako panenské, ale sfarbenie je iné. 
Co je to za odrudu jablek, 21.9.2017 Obsahuje fotku
prosím vás, aká je to odroda? hmotnosť cca 180g, asi jesenná odroda, šťavnatá, sladká a tým moje schopnosti končia :) 
Mahalebka vs. vtacnica, 20.9.2017
skúsim oživiť tému. v podstate od jari na tým rozmýšľam. plánujem odrody rivan, kaštánka, summit a prípadme lapins. 800 mnm. o odrodách mám celkom jasno, problém je podnož. mám vsadiť na istotu a zasadiť to na vtačnici, alebo môžem uvažovať o... celý příspěvek >
Pozdní odrůda jabloně, 19.9.2017 Obsahuje fotku
viem, že foto je zlé, ale neskúsite "trafiť" odrodu? kúpil som to dnes v poľsku, na bedničke bolo "Ligol", jablko vpravo je viac žíhané, to vľavo má červenú vcelku a je aj lepšie ohraničená plocha medzi červeným a zeleným. to vľavo by mohlo byť Ligol... celý příspěvek >
Choroby brambor, 12.9.2017
dakujem, to dáva celkom logiku a skutočne bolo na jar veľmi sucho a potom začalo intenzívnejšie pršať. po logike bude, keď ostatní popukané zemiaky mať nebudú :) 
Choroby brambor, 12.9.2017
stromy sú asi 50m, ale to boli vždy a popukané hľuzy sú len tento rok. burina v zemiakoch bola, keďže to bolo ošetrované mechanicky, žiadny chemický postrek proti burine som tento rok nedával a samozrejme do momentu oborievania zemiakov to bolo... celý příspěvek >
Choroby brambor, 12.9.2017 Obsahuje fotku
náhodou niekto nevie o akú chorobu ide? napadnuté sú takmer všetky hľuzy. na foto je len malá prasklina, iné vyzerajú ako lupene kvetov a prasklina je cez celú hľuzu. podobné zemiaky majú viacerí, prikladajú to suchu, ked sa hľuzy viazali, prípadne... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 8.9.2017
viem, že dávam blbé otázky a čakám rozumné odpovede, že sa to ani nedá presne určiť, lebo tam je veľa faktorov, ktoré ovplyvnia dozrievanie a pod. možno by bola lepšia otázka ktorá odroda podobná tej na fotke dozrieva približne rovnako ako opál,... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 7.9.2017
103.9: dakujem pekne, toto je z popradu, to mi doniesli, aby sa pochválili, lebo ja nemám nič :D 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika