Příspěvky uživatele - 83.225

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody ze semen, 18.4.2015
Také se mi to stalo. Pak jsem do stejného květináče semínka nasypala jen na povrch a "posolila" jemným pískem, což mají údajně rády. Denně jen vlhčila rozprašovačem a za nedlouho vyrostly. Jsou drobné, ale už jim roste první pravý lístek.
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 18.4.2015
Děkuji za výbornou infromaci, hned dnes odpoledne několik brambor rozmístím. To jsem opravdu zvědavá.
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 16.4.2015
No teda... Zrovna o víkendu jsem na to myslela, jestli se mi to letos bude opakovat. Vždycky když jsem přicházela k záhonům, už zdálky bylo vidět ty zvadlé, ukousnuté saláty. Přišla jsem takto i o většinu petržele, protože mi vloni skoro žádná... celý příspěvek >
Nově vysazené jahody, 11.4.2015
Je možné, že jahody sázené na podzim už mají v srdíčku založená poupata? Zdá se mi to brzy.
Tulipán, 6.4.2015
Mravenci?
Ředkvičky, 6.4.2015
Ředkvičky mám už venku, ale totálně okousané od mravenců. :-(
Dřín (Cornus mas), dřínky a vše okolo, 6.4.2015
Jak chutná dřín?
Hrách - kdy nejdříve vyset?, 6.4.2015
Už máte venku hrách? Zasela jsem v polovině března a zatím nic.
Šalvěj po zimě, 22.3.2015 Obsahuje fotku
Co s šalvějí po zimě? Ostříhat?
Udusáváte po setí mrkve a petržel?, 15.3.2015
Taky myslím, že předpěstovávání moc nefunguje. Vloni jsem ho tříkrát podsévala, nechtěl vzejít. Ale nakonec se zadařilo. Asi ho tedy zaseji později. A možná pomohlo i zakrytí netkanou. Sklízím ho až teď, je opravdu velký a opékaný na pánvi s... celý příspěvek >
Jak pestovat rukolu na zahradce, 15.3.2015
Roste opravdu snadno. Akorát jsem až vloni zjistila, že jsou dva druhy. Ten co se prodává balený v supermarketech a dostanete ho třeba jako přílohu v restauracích je roketa divoká, v nabídce je i vyšlechtěná, která má větší listy. Koupila jsem tu... celý příspěvek >
Trvalky do stínu odolné slimákům?, 9.3.2015
S jejich apetitem budou za chvíli žrát i ty pet lahve. 
Trvalky v písku, 9.3.2015
Děkuji za tipy, určitě je vyzkouším. 
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 9.3.2015
Včera jsem zasela řádek červené cibule, řádek v dvojprogramu ředkvička/mrkev a řádek šťovíku. To už slunce zapadalo a dokonce mě zeblo do prstů.
Plevel v jahodách, 8.3.2015
Děkuji, to bude ono. Měj by růst ve vlhčích listnatých lesech a ne na přímém slunci, kde mám jahody.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika