Příspěvky uživatele - 179.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Potaš, uhličitan draselný K2CO3, 30.11.2014
Po tomto dnešním avízu se na inkriminovaném místě dnes v noci pohybují nějaké stíny.Bylo by dobré si taky pospíšit, aby do týdne nezbyla jen prázdná silážní jáma.Mám už taky za sebou podobnou noční výpravu za dřevěným popelem. Chtělo by to... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 30.11.2014
Zajimavé, o účincích antikoncepce na sníženou reprodukci ryb v nádržích, řekách,potocích, kterou čističky odpadních vod nedokáží separovat jsem už slyšel.  Její (moč)další výhodou je, že narozdíl od výkalů prakticky sterilní (neobsahuje... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 29.11.2014
Bohužel když jednostranně rostlinu přehnojíte (i komplexním hnojivem) tak rostlině najisto uškodíte.Je to podobné jako kdyby  pěstitel neuváženě hnojil cereritem v intervalu od několikrát za den po několikrát za týden... přitom stačí k plodinám... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 29.11.2014
Využívat vlastní moč k zušlechťování polí? Na první pohled skutečně nechutné! Až do té doby, než si uvědomíme, jak nehospodárné je vlastní moč jen tak zbůhdarma vypouštět do odpadních vod. Je totiž plná látek, které náš metabolismus upravil do podoby... celý příspěvek >
Tipy kde nakupovat hnojiva, 29.11.2014
Nekteri nadsenci, jako napr. pan mA, davaji prednost popelu ze dreva, absenci dusiku povazuji za vyhodu, pricemz 3 roky po sobe nesetri hnojem pred vysadbou brambor a nevadi jim, ze se jim tak kumuluje a uvolnuje velke mnozstvi dusiku (do brambor).... celý příspěvek >
Opravný řez renklódy, 27.11.2014
Pupenovou mutací máte zřejmě na mysli přeměnu květních, vegetatívních,listových pupenů.Je to chybné označení, ale to nevadí.Správné označení je iniciace a diferenciace, které začínají počátkem léta a v létě. O Záhnův řez se klidně pokuste.Pokud... celý příspěvek >
Potaš, uhličitan draselný K2CO3, 27.11.2014
Zajimavé ovšem je, že zatímco dřevěná štěpka je ve své syrovosti kyselým hnojivem pro kyselomilné rostliny,...ale když se nechá spálit na popel, tak rázem ph dřevěného popela stoupne na silně alkalické hodnoty něco okolo ph12. Objevují se zde... celý příspěvek >
Škůdce nebo pomocník?, 26.11.2014
Mám dobrý pocit z Vaší náklonnosti... opravdu stojí zato žít v míru s larvami... a taky se to mnohokrát oplatí, protože už pak není třeba kupovat žádné larvicidy.
Roubování, 26.11.2014
Když kopuluju, tak nejlépe jednoletinky třešně(a jádroviny)...jen tak mám nejlepší výsledky.U švestek se mi daří očkování... a vůbec tak nějak přecházím k očkování(možnost 2x za rok),a i na víceleté dřevo se ujímají..
Hniloba jablek ontario, 26.11.2014
Kvásek-mouka a voda, čerstvě nadojené mléko ponechané pokojové teplotě zkysne atd... a pak postříkat. Proč se to děje,proč to kysne,... a čím to mám postříkat? dírka po vniku právě zrozeného obaleče...Jak vypadá taková dírka, a kdy se narodí... celý příspěvek >
Opravný řez renklódy, 26.11.2014
Když nyní uděláte malého ježka, zimu nepřežije...
Pinova - neznáma choroba, 25.11.2014
Chtělo by to vytvořit podmínky, aby níže, z kmínku vyrašil nový výhon, ze kterého by se pomocí vyvázání k opoře zapěstoval nový terminální výhon.Pak by se postižený vršek odstranil.Chtělo by to nové foto, stromek asi už dobře zakořenil, takže pokud... celý příspěvek >
Štíhle vřeteno hrušně, 25.11.2014
Ano, hodí se.Zvláště podnož MA se hodí na zapěstování štíhlého vřetene hrušně.Sám mám většinu hr.vřeten na deklarovaných kdouloních MA v zatravněné ploše.Jde jen o to,jaké půdní podmínky vytvoříte.
Podpník colt, 25.11.2014
Colt koření překvapivě velmi dobře.O několik let můžete odstranit opěrný kůl.Intenzita růstu oproti ptačce je je cca na 80-90%.Pokud přirůstal stromek méně, později bude intenzita silnější, ale to je běžné u všech stromků když kořenová soustava na... celý příspěvek >
Je tento materiál dobrý k mulčování, 25.11.2014
Ano, pedantní pěstitel trávníku je pěkný výraz, ale častokrát ten, který shrabuje infikované listí ze svého trávníku, nepřispívá ani tak trávníku samotnému, ale pomáhá hlavně svému budoucímu ovoci, zelenině,květinám. Co si stromek z půdy vezme,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika