Příspěvky uživatele - 93.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2014, 7.2.2014
já je teprv budu vysevat vzdy to delam kolem 15.-22.2. a vzdy to dostacovalo
Rajče tyčkové Palava F1, 4.1.2014
co jsem vždy ochutnal, tak ruzova rajcata mi nikdy nechutnala, tim netvrdim, ze toto je nejedle, nicmene ruzovych jsem se vzdal
Paprika do severných oblastí, 31.12.2013
Jak uz jsem zde letos casto psal, letosni rok byly papriky venku veklice nadurodne, rekneme 4xnasobna uroda oproti skleniku, urodnost je take dana tim, zda budete sklizet v technologicke ci botanicke zralosti, pokud v technologicke, je jasne, ze... celý příspěvek >
Gladioly, kde objednáváte nové odrůdy?, 31.12.2013
Spyro mám také a je to opravud nádherná odrůda
Gladioly, kde objednáváte nové odrůdy?, 31.12.2013
co je to za sortu na té fotce, je velmi zkadeřená, moc pěkná
Rajče tyčkové Palava F1, 31.12.2013
I já jsem letos Tastier měl a již jsem zakoupil semena, chut je dobra, je to moc plodná odrůda, ale urcite bude vhodna jen do teplých oblastí, a Spencer mi chutove tez prisel lepsi nez Bejbíno, takze souhlas.
Odrůda révy Solaris, 30.12.2013
no mne tedy na SO4 roste velice bujne, ostatni odrůdy vcetne Solarisu na 125AA jsou u mě středně bujné
Jedly gastan, 24.12.2013
Je vhodně je štěpovat, protože semenáče vyrostou do obřích rozměrů a hlavně plodí až třeba za 10 i 20let, jinak semena se musejí stratifikovat.
Mečíky (gladioly), 22.12.2013
pane Rýpare, dialog je zde zakázán,. ale pro jednou udělám vyjímku, jistě, že mnohé botanické druhy jsou náročné, ale to nic nemění na tom, že mnohé hybridní novinky se v naší kultuře neudržín ani pár let, jen honba za novinkami a uvádění desítek... celý příspěvek >
Lilkoviště 2014, 22.12.2013
prostuduji, díky Renato
Mečíky (gladioly), 22.12.2013
Nevím kdo sice jste-ani podpis... ale mnohé mečíky ty vyšlechtěné by mohly být více odolné, ne že by si zvykly, ale je celá řada odrůd, které se uvedou na svět jakožto novinky, setrvají tu s námi zhruba 5let a skončí v propadlišti dějin, tomu tedy... celý příspěvek >
Lilkoviště 2014, 22.12.2013
Dnes jsem chtě nechtěl koupil lilek, cena v zim je ale hodně astronomická, docela by mě zajímalo zda by lilek šel usušit na velké pláty a ty pak během zimy využívat :)
Rajčata pro sezónu 2014, 18.12.2013
zrovna letosek vsak nebyl zcela objektivni rok z hlediska zrání - kvuli mizernemu červnu byla rajčata u mě ze všech kultur opozdena
Rajčata pro sezónu 2014, 17.12.2013
mnohe odrudy od teto firmy se nabizeji i u jinych firem.. já letos uprednostnil nákup osiv prvně u Moravoseedu, neboť komunikace se Semem není až tak hladká jako v minulých letech, bohužel Nejvíce jsem zvědav na oválné rajče tyčkové, zatím... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
no radsi s nimi nebudu pokouset stesti, díky
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika