Příspěvky uživatele - 151.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šarka švestek, 8.8.2011
Záleží taky, kdy chcete plody konzumovat.Doba sklizně včasných odrůd od pozdně dozrávajících je dvaapůl měsíce, i tři, a odrůd je mnoho, záleží na Vás. Když je stromek nakažen šarkou, a je následně vyklučen, zeminu vyměňte, přidejte kompost, nebo... celý příspěvek >
Modrá barva hortenzie, 3.8.2011
Milý anonyme to není komerční trik, a na omylu jste Vy i s tím modrým inkoustem, ten se používal na jiné rostlinky.Paní Mertica doporučuji si koupit Zahradkáře na srpen, tam je zrovna na trojstraně pojednání o Hortenziich, i o té modré.Pro modré... celý příspěvek >
Krtek, 2.8.2011
Leda, že by projel pod silnicí, kamením jako zbíječka.Nepředpokládám, že by přešel přez cestu, ani v noci, kdy už zpravidla moc aut nejezdí.Sousedi se loni nastěhovali, a na zahradě mají kopy vybagrované zeminy, měkoučké,vrchovky, kterou tam navezli,... celý příspěvek >
Černá jeřabina, 2.8.2011
Aronie, tak se jmenuje.U Vás zralá, u mne jsou některé bobule jenom načernalé, až černé.Nechávám je na keři čimjak nejdéle, zbírám je okolo 10-20.září.Je třeba dát pozor na ptáky, aby ji nsklidili dříve. rostislavik
Krtek, 2.8.2011
Růžové granulky-Lanirát.Krtci to asi nežerou, jsou to hmyzožravci. rostislavik
Krtek, 1.8.2011
To, že máte na půlce zahrady krtčí sídliště, to Vám opravdu, ale opravdu nezávidím.Taky to, že používáte zeminu z krtinců k výsadbě něčeho(je výborná),a následně máte na zahradě propadliny, a tankodrom, tak to Vám taky nezávidím.Já je odstraňuju... celý příspěvek >
Krtek, 1.8.2011
Mi je Ho líto.Zrovna před čtvrt hodinkou jsem vyryl dalšího, letos šestého.Vhodil jsem ho do kýblu, a šup s nim za cestu k sousedům.Stejně svůj pozemek neudržují, nekosí,nezáleží jim. rostislavik
Herman x Topfirst, 29.7.2011
Chtěl jsem si pořídit slivoň,která zraje před Katinkou.Všechny odrudy mám tak, aby mi zrály postupně, za sebou.Měl jsem na výběr mezi Hermanem, a Topfirst.Zvolil jsem druhou variantu, s tím, že bude dozrávat před Katinkou, asi jsem se zmýlil.Je to... celý příspěvek >
Č. lepotica a Katinka, 29.7.2011
Katinka je jedna z těch, které pravděpodobně nasazují na květ, a plody dřív, ale já jsem se prvních osmi plodů dočkal až v pátém roce.Vysvětluji si to tím, že je naroubována na myrobalánu.Už jsem se zařekl, že na myrobalánu nic kupovat nebudu.Z prvu... celý příspěvek >
Neznámá odrůda koupená jako Topfirst, 28.7.2011
Já jsem host 151.38.Já jím čačanky, až samy spadnou, málokdy je trhám, snad když na zemi už nic není.Nejlepší jsou až začátkem září, když jsou přezrálé, tzn. za měsíc.Tato odruda fakt patří do teplých mikroregionů.Jak řekl jednou pán Kavka"... celý příspěvek >
Neznámá odrůda koupená jako Topfirst, 28.7.2011
Toptaste se neztratí, i kdyby na gigant nebylo.Hlavně, že to není čačanka, která se mi zrovna začíná vybarvovat, taky by to mohl být Topstar, který by mohl zrát v tuto dobu. rostislavik
Stručné popisy některých německých odrůd, 28.7.2011
Ano je to v Zahradkáři na září 2010.Snad to Mittwoch najde.Nectavit, Promis,Tolar, a jiné. rostislavik
Stručné popisy některých německých odrůd, 28.7.2011
Ano matně si vzpomínám, že ještě za komančů, nebo kolem revoluce vycházel, kde bylo jenom ovocnářství, ale to už je dávno.Taky mě s.re, že v současném časopise jsou tři-čtyři stránky o ovocnářství, zbytek o květinách, a jídle, reklamy.Minulý rok byl... celý příspěvek >
Choroba meruňky - identifikace, 27.7.2011
Nedostatek drásliku? Meruňky si žádají víc. rostislavik
Stručné popisy některých německých odrůd, 27.7.2011
Je tam i ten Topfirst, který byl dnes ráno diskutabilní.Záleží na uhlu záběru, jestli má oválný, nebo kulatější bokorys.Mám taky to foto ze zahradkáře 11-2004,i listopad 2010,ve kterém má odruda zaoblený vrch, a špičatý spodek plodů. rostislavik
Další diskuze:  678910>  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika