Příspěvky uživatele - Dandenka

Olendr žloutnutí listů, 4.6.2023 Obsahuje fotku
Poradíte prosím jak zabránit žloutnutí listů Oleandru?
Meruňka vadnoucí listy, 5.5.2023
Když na ní koukám, ořezat je potřeba alespoň polovina větví. Snad ji zachráníme. Moc děkuji
Meruňka vadnoucí listy, 5.5.2023
Zítra koupím přípravek a postříkáme. Nemám žádný vyzkoušený, pohledám něco na bázi bio...?
Meruňka vadnoucí listy, 5.5.2023
Letos jsme nestříkali
Meruňka vadnoucí listy, 5.5.2023 Obsahuje fotku
Naše meruňka cca 20 let. Když nakvétala, ořezali jsme celé větve, které byly vyčouhlé a bez pupenů. Kvetla hodně, ale teď se nezelená. Listy vadnou a opadávají. Květy jsou rezavé, možná spálené mrazem. Výhonky jsou bez známky bujení. Je šance ji... celý příspěvek >
Jak ořezat meruňku, 23.7.2022
Máme 20 let meruňku. Na jaře, když byla v pupenech jsme jí prořezali křížící se větve. Kvetla hodně, ale díky mrazíkům skoro vše pomrzlo a máme pár dozrávajících meruněk. Hodně se ale rozvětvila na konci starých větví a rozkošatěla se... celý příspěvek >
Rajčata od středu žloutnou a poté uvadnou, 4.6.2022
Mohlo by být. Koňský hnůj dáváme každý rok, ale nikdy to nevadilo. Je možné, že byl silný...
Rajčata od středu žloutnou a poté uvadnou, 4.6.2022 Obsahuje fotku
Rajčata začala žloutnout od středu nových přírůstků a pak uvadla. Nikdy se mi to nestalo, nevím čím to je. Poradíte prosím? Moc děkuji
Fuchsie opadavají listy i květy, 6.7.2021 Obsahuje fotku
Jedna z fuchsií zacala chřadnout. Opadávají jí listy, žloutnou. Také poupata padají. Je možné přehnojení Kristalonem nebo přelití? Hnojím jednou týdně odměrku na 10 litrů. Děkuji
Deformace listů rajských, 22.6.2021
Zkusím, moc děkuji
Deformace listů rajských, 22.6.2021
Asi máte pravdu, jsou odolné🙄, nikdy jsem je na rajských neměla
Deformace listů rajských, 22.6.2021 Obsahuje fotku
Během pár dnů se začala rajčata měnit... listy jsou tuhé, tmavé a žilnaté. Poradíte prosím co to je a jestli se dají zachránit? Soused má vedle výduch od plynového kotle, tak je možné, že jim to vadí? Objevila jsem pár mšic a provedla postřik... celý příspěvek >
Stonožka v kořenech, 6.3.2021
Tak to ráda čtu 👍 Děkuji
Stonožka v kořenech, 5.3.2021
Přesazovala jsem vavřín z kontejnerku z obchodu a z kořenového balu vypadla malá stonožka. Prosím o radu, jak ošetřím rostlinu a předejdu tomu, abych o vavřínek přišla? Děkuji
Rajské zkroucené listy, 21.7.2020
Dala jsem na vaši radu a rajčata nechala růst. Úroda bude o poznání menší, ale nějaká bude. Ted mi dělá starost, co příští rok, mám všechnu tuto kontaminovanou zeminu vyměnit nebo se účinky příští rok již neprojeví? Děkuji
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika