Příspěvky uživatele - macka

Kokosová palma, 18.11.2010 Obsahuje fotku
Radek, tak to ma ozaj mrzí, že sa nedarí ani tejto kokosovej palme...Mojim sa zatiaľ (musím si zaklopkať na čelo) darí, dokonca im oidvom rastie nový list, som zvedavá, aké budú keď vyrastú.Skúsim vložiť fotku, kde je to trošku vidieť.
Kokosová palma, 19.8.2010 Obsahuje fotku
Zdravím Radku, pekná kvetinka vám narástla  , ja neviem čo to je, nie som odborníčka na kvety, ale oleander to určite nie je, nemusíte sa báť. Včera som ten žltý suchý list odstrihla a tam, kde listy vyrastajú z kokosu je stonka zelenej... celý příspěvek >
Kokosová palma, 18.8.2010
Dobrý deň,ďakujem za odpoveď, žltne mi najmenší list, už je suchý tak dopoly.Ostatné listy sú ok, ale na tom najnovšom, ktorý sa mi otvoril už doma mám hore v špičke suchý okraj, ale len na jednej strane, druhá polovica listu je ok. A ešte by som... celý příspěvek >
Kokosová palma, 18.8.2010
Tej mojej "staršej" palme žltne 1 list.Mohol by mi niekto poradiť, či je to zapríčinené nedostatkom vody alebo naopak preliatím? Alebo niečim iným?
Kokosová palma, 28.7.2010 Obsahuje fotku
Ja som tu a sledujem vaše nové príspevky ako sa vám darí.A držím potichu palce.Čo sa týka mojej kokosovej palmy, rozvinul sa jej najnovší list, ten,ktorý mala v čase kúpenia ešte zatvorený.Je trochu kratší, neviem,možno vyrastie.A kúpila som jej... celý příspěvek >
Kokosová palma, 25.6.2010
Zdravím, všetko vám to tam pekne v tej vašej "škôlke"  rastie. Budem vám aj naďalej držať palce. Ja by som v poslednej dobe tiež všeličo možné sadila a zakoreňovala, aj to, čo sa nedá... Včera som pre zmenu sadila odrezky... celý příspěvek >
Kokosová palma, 24.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý deň všetkým... ...Pán Radek (snáď nevadí takéto oslovenie  ),veľmi ma mrzí, ako dopadla vaša kokosová palma a o to viac preto, že pravidelne sledujem vaše príspevky, ako sa vám darí.Asi je to fakt pravda, že čím viac sa človek o... celý příspěvek >
Kokosová palma, 8.6.2010
Dobre to vyzerá, tie zasadené kokosy... možno to vyskúšam aj ja .Už je tomu viac ako mesiac, možno už skoro dva, čo som  "len tak" postrkala do zeme k iným kvetinám kôstky z ďatle, čo sme kúpili na Vianoce.Zatiaľ nič, som zvedavá,... celý příspěvek >
Kokosová palma, 4.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý deň tak som tu znova, mám nové fotky, tak sa chcem s vami o ne podeliť.Novú mám aj palmu, momentálne ma nenapadne ako sa volá (je to napísaneé na kvetináči),skôr by ma zaujímalo, ako sa o  ňu starať, predpokladám,že podobne ako o kokosovú... celý příspěvek >
Kokosová palma, 2.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý deň, tak sa zasa hlásim, čo má nového moja "kokoska",ako som ju pracovne nazvala .ZATIAĽ  je ešte zelená, aj keď bohužiaľ musím priznať, že na tom treťom najväčšom liste som už ale pred 3 dňami objavila malý hnedý fliačik... celý příspěvek >
Kokosová palma, 27.5.2010 Obsahuje fotku
takto
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika