Příspěvky uživatele - cmelo

Huba na novom trávniku, 20.7.2011
tak uvítam inú radu, lebo už ma nebaví zbierať každý deň za dve hrste hríbikov. už som obmedzil hnojenie aj polievanie ale rastú stále
Huba na novom trávniku, 20.7.2011
také pekné mám aj ja, niekde na webe som našiel prípravky proti hubám tak to idem na kúsku vyskúšať a uvidíme. Novozir Mn80, Previcur 607S
Kvalita trávniku, 16.6.2011
nože som dal nabrúsiť uvidíme, a trávnik je 2 mesiace položený jedine žeby to prehnojenie, som to hnojil multigreenom s vozíkom Gardena a po tom hnojení mi zostali miestami takého flaky, vozík som už vyhodil viac ho nechcem ani vidieť... a som sa... celý příspěvek >
Kvalita trávniku, 16.6.2011 Obsahuje fotku
celkovo sa mi zdá trávnik, že mu niečo chýba, je tam dosť suchej trávy, prosím o radu čo s tým...
Hrabanie trávnik, 7.6.2011
dva mesiace po položení predpestovaného trávnika sa mi zdá že je tam dosť suchej trávy, môžem trávnik prebehnuť ručne s hrablami alebo radšej nie a počkať do jesene a potom to spraviť?
Rozmetací a sypací vozíky, 7.6.2011
ja som si kúpil gardenu 500 comfort a po prvom hnojení zostali v trávniku rôzne pásy, prezieravo som druhý krát hnojil na inom trávniku a tam som to zas prehnal tak tam zostali suché pásy. tak som ho pekne zavesil na klinec a budem buď ručne... celý příspěvek >
Podzimní postřik proti kadeřavosti, 27.10.2010
mám 2 broskyne zasadené cca 2 týždne, treba aj tie striekať?
Zas tuja, 16.6.2010 Obsahuje fotku
Mám rok vysadené tuje, skoro všetky pekne rastú, avšak 4 v strede radu sú strašne slabné a pomaly schnú od vnútra a od spodku. Skúste poradiť čo s tým viď. foto
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika