Příspěvky uživatele - zuzan

Naše minijezírko, 21.8.2011 Obsahuje fotku
I s kvetoucím leknínem.:-)
Bylinka?, 12.5.2011
Mátu mi to nepřipomíná ani vůní, ani chutí. Oregano znám jen sušené, takže to bohužel nepoznám:-(
Bylinka?, 10.5.2011 Obsahuje fotku
Prosím nepozná někdo co je to za bylinku? Nemůžu to identifikovat a nepoznám ani podle chuti.:-(
Prosím poradit s názvem trvalek, 10.5.2011 Obsahuje fotku
Viz foto, předem děkuji.
Kdy a jak ostříhat šalvěj?, 30.10.2010
Mám na zahrádce několik velkých keříků šalvěje. Mám je teď na podzim ostříhat? Jak moc? Nebo to nechat na jaro? Díky předem za radu.
Co je to za rostliny?, 3.10.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co mi to roste na záhoně, jsou to dvě rostliny v sobě, jedna s velkými listy a druhá s malými, obě jsou vysoké tak 20-30 cm. Díky předem
Zázraky v zahradě, 28.9.2010 Obsahuje fotku
Naše obří, skoro 25 centimetrové Jiřinky.
Choroba josty?, 12.9.2010 Obsahuje fotku
Prosím o radu, co to může být na listech?
Jak se jmenují tto rostliny?, 12.9.2010 Obsahuje fotku
Prosím u určení názvu rostlin, nevím jestli jsou to nějaké trvalky nebo plevel. Díky předem.
Kdy ostříhat bylinné pivoňky?, 12.9.2010
Prosím o radu, kdy je nelépe ostříhat. Moje maminka je stříhala v srpnu, tchyně je stříhá v říjnu. Ovlivní to nějak kveteni v příštím roce?
Jak ostříhat tuto jabloň?, 11.9.2010 Obsahuje fotku
Má spoustu slabých vyholených větviček, hlavně v horní části. Díky předem za rady.
Nemocný ibišek?, 11.9.2010 Obsahuje fotku
Prodím o radu, co s Ibiškem, je už několik let starý, ale letos je takový málo olistěný a sice má spoustu poupat, ale některé vůbec nevykvetou, některé tak napůl a hned uvadnou. Žádná viditelná choroba nebo škůdce na něm není.
Prosím o identifikaci rostlin, 12.8.2010 Obsahuje fotku
Dnes mě zaujal rozkvetlý záhon na Václavském náměstí a ráda bych věděla jaké kytky jsou tam vysázené. Nevím jestli jsou to trvalky nebo ne, ale vypadá to krásně. Prosím o pomoc.
Prosím o identifikace trvalky, 25.7.2010
Taky mě napadl liliochvostec, ale ten má asi jiné listy.
Prosím o identifikace trvalky, 25.7.2010 Obsahuje fotku
Tady:
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika