Příspěvky uživatele - kitin170

Zcernala hrusen, 16.6.2015
Ahojte predminuly rok som mal nieco podobne, vsetky listy v kratkom case uplne scerneli akoby zhoreli ale neopadli, teda len minimalne mnozstvo, zvysok bol na dotyk skoro v poriadku a len tazko ich bolo mozne odtrhnut - presne ako zdrave, len boli... celý příspěvek >
Závlaha - aplikace tekutých hnojiv, 11.4.2013
myslim, ze si trosku extremista, no nevadi :) bud ekohavaria alebo premocene a nepohnojene :) nevadi aj to je diskusia i ked nekonstruktivna, mozno by stacilo vyskusat predpokladam, ze ten navrhovany Sedospray pracuje na rovnakom... celý příspěvek >
Závlaha - aplikace tekutých hnojiv, 11.4.2013
no tu striekacku som navrhoval nahradit hadickou druhym koncom ponorenym v nadobe s hnojivom, striekacka je samozrejme blbost, islo mi len o nazorny priklad vyuzitia venturi efektu. Preco by mal byt vypocet tazky??? 1. zmeriam prietok... celý příspěvek >
Závlaha - aplikace tekutých hnojiv, 11.4.2013
... a co tak vyuzit venturi efekt? do zuzenej casti hadice napojit privod hnojiva napriklad z vedra. Video. namiesto striekacky by sa dala tenka (akvariova) hadicka a druhy koniec strcit do nadoby s hnojivom.malo by to samonasavanim pridavat... celý příspěvek >
Kompost, 5.2.2013
myslim ze oparit vriacou vodou, resp. staci zeminu na minutku do mikrovlnky a je to :)
Co je to za škůdce na jabloni, 28.4.2012 Obsahuje fotku
Ahojte zahradkari mne takisto tato potvorka nici mlade vyhony, prosim poradte cim postriekat jablone, pripadne ak to moze napadnut aj ine stromy (mam hrusky, slivky, ringloty a ceresne), mozno aj ako napadnutiu touto husenickou predchadzat,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika