Příspěvky uživatele - acheron

Špendlíky - foto, 5.9.2010
Pane z Vizovských vrchů, jak se daří ze semen množit pravé špendlíky? Byly by k dispozici i plody třeba z jejich rodičů - starších stromů - pokud jsou pravokořenné? Jak známo, podnož může mít vliv i na semeno. Každopádně navzdory zmatení obecného... celý příspěvek >
Brambory ze semen - kvetoucí, netrpící pylovou sterilitou, 30.4.2010
Ono kromě toho, že s generativním postupem(tedy množení přirozeně semeny) jsem předpokládal, že bude většina správně vychovaných pěstitelů, nesouhlasit..Ale hlavně zdá se nikdo neví vůbec nějakou použitelnou odrůdu, která by se takto u nás dala... celý příspěvek >
Brambory ze semen - kvetoucí, netrpící pylovou sterilitou, 27.4.2010
Asi nevíte jakou máte odrůdu? :) Proč to někdy nezkusíte"obětovat jednu dvě rostlinky"pro experiment zda by z oněch semínek přeci jen něco nevzešlo, mě by to např.zajímalo. Ač je vysoká pravděpodobnost, že je tam právě ta pylová sterilita.... celý příspěvek >
Brambory ze semen - kvetoucí, netrpící pylovou sterilitou, 25.4.2010
Kde sehnat - respektive jakou odrůdu brambor množících se dosud SEMENY? (Tedy těch, které kvetou a nejsou stiženy pylovou sterilitou.) Někde jsem pochytil, že kdysi se pěstovalo např. v Americe kolem 7000 odrůd brambor pro užitek, v současnosti však... celý příspěvek >
Červenomasá broskev, 23.4.2010
Scháním jakoukoli informaci, kde sehnat plody (s peckou, a/nebo samotné pecky s uchovanou klíčivostí) červenomasé broskvoně zvané snad "Valentovka" původem prý z Kavkazu. Zajímá mě právě tím, že se množí generativně a má neobvykle celočervenou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika