Příspěvky uživatele - zuzam

Vyholené větve višně, 12.6.2022
Mám na zahradě starší višeň, má hodně dlouhých vyholených slabých větví, kde je pouze na konci pár listů, úroda taky nic moc, ale višně jsou dobré. Kdy a jakým způsobem ostříhat, aby se zahustila?
Kordia málo plodí, 7.5.2022
 Máme na zahradě asi 8 let Kordii, roste pěkně, každý rok má stovky květů, ale tak hrst plodů. Čím to může být?
Jakými hnojivy hnojíte na podzim?, 28.10.2020
Mám na zahradě ovocné stromy a keře, jahody, připravené záhony na jaro na zeleninu a trvalky. Nevím si rady, co čím teď pohnojit.
Hnojení koňským trusem, 28.10.2020
Jedině do kompostu a nechat tam hodně dlouho. Bohužel jsem hnojila záhony koňskými bobky a natáhla jsem si na záhony spoustu plevele, kterého se teď nemůžu zbavit.
Rozmarýn v zimě, 20.9.2020
Bydlím v Praze a mám rozmarýn na zahradě už asi 6 let, keř musím každý rok hodně stříhat, abych ho udržela v rozumné velikosti kolem 1-1,2 metru. Hodně se rozrůstá. Je tedy pravda, že poslední léta nebyly mrazy kolem -20, ale je vidět, že zimu u nás... celý příspěvek >
Opad listů na jostě a angreštu, 20.9.2020
Moc vám děkuju, paní Lído!
Jiřiny nekvetou, 20.9.2020
Moc děkuju.
Čím stříkáte proti zavíječi zimostrázovému?, 16.9.2020
Opakovaně mi napadá buxusy, stříkám snad co 3 týdny Mospilanem nebo Fastem, ale stále se vracejí.
Opad listů na jostě a angreštu, 16.9.2020
Na dvou stromcích mi opadaly listy, jsou stromky uschlé? Je to jejich konec? V září mi na normální opad přijde brzo.
Jiřiny nekvetou, 16.9.2020
Prosím o radu, už druhý rok mi nekvetou Jiřiny. Hlízy vypadaly na jaře před zasazením dobře, nebyly nijak poškozené. Sázela jsem na zmrzlé, pod ně dala granulovaný hnůj a přes sezonu tak jeednou za 14 dní zalila hnojivem se slepičinci. Jsou na... celý příspěvek >
Nedozrálé zelené fleky u stopky rajčat, 21.7.2019
nedostatek nějakého prvku? čím to může být?
Jaké trvalky na osluněný záhon před Jiřiny?, 31.3.2019
Je to záhon cca 1x1,5 m, bylo by fajn, aby trvalky kvetly v létě, červenec - srpen. Ideálně aby se hodily barevně ke žlutým a červeným Jiřinám. Díky předem za rady-
Pestovani kvetaku - poprve, 15.7.2017
Prosím také o radu.Poprvé jsem zasadila koupené sazenice květáku, vysadila jsem po zmrzlých. Záhon byl vyhnojen na podzim hnojem. Listy rostou, ale netvoří se žádná růžice. Proč??
Už vám leze medvědí česnek?, 5.3.2017
Už raší? Nebo je na něj příliš brzo?
Výchovný řez třešně, 11.4.2010
Bohužel je to odrůda Grace Star, která není moc běžná.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika