Příspěvky uživatele - maiad

A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 18.8.2010
Stav k dnešnímu dni... Vytvořena filtrace o dvou sudech, jedna jako vortex a ve druhé se činí asi 150 litrů molitanu ve 200 litrovém sudu. od napuštění uběhly asi dva týdny a za tu dobu se tu děly věci... Nejprve voda dokonalá, ajnžto byla... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 18.8.2010
Hodiny přesně nevím, jel jsem když nepršelo a měl jsem chuť :-)
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 8.8.2010
Stav jezírka k dnešnímu dni : Hotový potůček(teče, ale ne kačírek), kousek fitrace, geo v části mělké zóny, zasazen orobinec a kosatce. Nedostatek kamení. Jedna strana fólie založena a připravena k přikrytí (po vlastním způsobu, ani do země, ani... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 8.8.2010
Folii jsem položil vcelku, lepení je celkem komplikované, trochu výše píšu, že s pokládka geotextiliie, folie a napuštění trvalo vše asi 2,5 hodiny a dělali jsme to bez předchozích zkušeností. Jenom na tu kaučukovou folii musíte vzít hodně lidí, je... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 8.8.2010 Obsahuje fotku
Průchodky - Vyrobeno ze dvou proti sobě sešroubovaných a zevnitř vyříznutých záslepek (jedna za +- 19 kč) na HT trubky, mezi nimi ještě kaučukové těsnění (ze zbytku rybníčkové kaučukové folie) napojovat se dá z jedné i druhé strany :-) Manželčin... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 6.8.2010
Takže... euforie mne stále neopouští a tudíž jsem za dva dny objezdil a nakoupil plno věcí, takže je přidávám do seznamu nákladů na tvorbu toho mého jezírka : 1) UV lampa za 5000,- 2) Čerpadlo jebao 16000 s nasáváním pro skimmer za 6000,- 3)... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 6.8.2010
Odepisoval jsem Vám už včera, ale příspěvek jsem si vzápětí "úspěšně" smazal. Děkuji za tipy ohledně rostlinek, a přeji, aby se vám ohledně Vašeho jezírka zadařilo. Moje jezírko také zachránila kalovka (AL-KO), když začalo pršet, ale díky tomu... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 5.8.2010 Obsahuje fotku
A je to... Aneb kdo z jara kopá, v létě se koupá :-) A jsem zpět, přátelé, ještě v euforii ze včerejšího napuštění jezírka... Ještě ráno nebyla dokončena část pobřežních zón, ale protože počasí přálo a byla mi přivezena folie, nedalo se to už... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 22.4.2010
Ja musim dokoncovat nekdy pred letem, kvuli vode. Ale jinak se mi zatim podarilo srovnat kraje, v podstate mam melke zony a ted budu kopat 60 cm zonu pro cachtani detem... Dnes se ke me prijede podivat pan ohledne konzutace umisteni guli a... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 16.4.2010
Tak obvod už mám ve váze... asi ještě aktualizuji rozměry jezírka... momentálně jsem na 11,5m x 7m a hloubka 1,6 m. Těch šest je moc úzkých. škoda, že tolik leje... nemůžu se do té země pořádně zavrtat :-)
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 12.4.2010 Obsahuje fotku
Zdravím a děkuji za příspěvky. Tak jsem si z nich vyhodnotil, že za tu gulu dospod ve finále nic moc nedám (snad kromě rizika udělání díry do krásného velkého kusu kaučukové folie) a efekt by mohl byt celkem výrazný, a tak jsem trošku upravil... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 11.4.2010 Obsahuje fotku
Zdravím, připojuji nějakou tu základní představu mého jezírka, črtnutou narychlo v google sketchupu a budu vděčný za komentáře a další diskusi... Jinak dnes se bavím hlavně tím, že rovnám terén v okolí budoucího jezírka, celkem to jde :-) Řeším,... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 11.4.2010
Jsem programátor a práci na zahradě si ordinuji místo fitka... Tak velké ani hluboké jezirko mit nebudu, hlíny mám na louce ještě nedostatek (rovnám si ji), takže s odvozem potíže nebudou. Takže... já začínám na jaře 2010 :-) Jinak při téhle... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 10.4.2010
Zravím všechny na fóru, už dlouho uvažuji o koupacím jezírku, pročítám zdejší diskuse a děkuji Vám za Vaše zkušenosti a nápady. Po dlouhém rozvažování a posunování špagátků po zahradě jsem se konečně rozhodl a do té zahrady také rýpnul. Rád bych se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika