Příspěvky uživatele - ori

Robotická sekačka WORX Landroid WG755E, 26.8.2016
Abych tuhle sekačku jen nechválil, projevují se i nějaké chyby. Sekačka má tendenci při jízdě po šikmině zahybat dolů. To by samo o sobě nevadilo, ale jak mám pozemek ve dvou úrovních, tak se prostě drží víc dole. Je to dané také tvarem těch... celý příspěvek >
Robotická sekačka WORX Landroid WG755E, 3.8.2016
Zajímavá zkušenost. Skoro jste mě vyděsil. Souhlasím, že pravý úhel ji může dělat problém. Dvakrát se mi během tří týdnů taky sekla v rohu, takže jsem při zakopávání drátu do země rohy udělal ve 45° na posledních 10 cm. Od té doby zatím... celý příspěvek >
Zatrávňovacia rohož, 27.7.2016
Tahle rohož vypadá spíš na zatravnění svahu - zabránění splavení.
Kanadská borůvka - zralost, 27.7.2016
U většiny odrůd jsou opravdu zralé, až když se pouští na ťuknutí. Dám pod hrozen dlaň a palcem lehce brnknu o borůvky. Ty co spadnou do dlaně jsou opravdu dobré. Ty co musím trhat nejsou v porovnání s nimi to pravé.
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 27.7.2016
Téma asi není mrtvé, jen nepřibývají další náměty. Prakticky všechno potřebné lze vyčíst z příspěvků, jen je to složitější najít. Kromě těch, koho to zajímá je téma zapleveleno příspěvky, které by patřily do jiných témat. Nechci se odpůrců této... celý příspěvek >
Robotická sekačka WORX Landroid WG755E, 27.7.2016
Po třech týdnech provozu hodnotím sekačku jako dobrý kup. Vodící drát jsem před dvěma týdny posunul blíž ke krajům. Konkrétně jsem si udělal plastovou měrku na 25 cm, to se zdá akorát. Sekačka nikam nespadne ani do ničeho nenarazí. V této... celý příspěvek >
Robotická sekačka WORX Landroid WG755E, 8.7.2016
Aktuálně to bylo 17 s DPH. Jinak bych to asi pro ten kousek trávy nezkoušel. Jinak zajtím to vypadá, že seká dobře. Nastavil jsem sekání pro začátek na čtyři hodiny děnně od deseti dopoledne. Časem zkusím ubrat. Nebo taky ne, ono mi to v ten čas... celý příspěvek >
Robotická sekačka WORX Landroid WG755E, 7.7.2016
Mám již zkušenosti se sekačkou Robomow RL750 a nepřímo s nejlevnějším starým Automower od HQ. Viz téma „Zkušenost s robotickou sekačkou“. Neodolal jsem a koupil jsem automatickou (robotickou) sekačku WORX Landroid WG755E z Bauhausu. Už mne nebavilo... celý příspěvek >
Filtracni set pro jezirko 100m3, bez ryb, 7.7.2016
Ano, chápete to správně. Sálo to jako drak. Nevadilo ani střídání sání vody a vzduchu. Celkovou délku potrubí jsem měl asi 15 metrů + hadice a trubky Pandovacu.  Kromě víceméně vodorovného vedení jsem tam měl i oblouk nahoru a zase dolů... celý příspěvek >
Filtracni set pro jezirko 100m3, bez ryb, 4.7.2016
Co se týče použití HTéčka, nezaznamenal jsem žádný problém. A to jsem přes patnáct metrů včetně několika kolen musel vést jen zahráblé v kačírku v jezírku. I tak se nic nerozpojilo. Natož zahrabané v zemi. Jediné místo, kde se potrubí mělo snahu... celý příspěvek >
Filtracni set pro jezirko 100m3, bez ryb, 29.6.2016
Je to tak, kromě UV jsem nic neměnil. Dvě čerpadla jsem měl použitá proto, aby byl dostatečný průtok. Tenkrát jsem to nedělal sám, dělal mi to dodavatel na doporučení. A našel jsem tam několik chyb. Na 100-110 m3 a 110 m2 jsem měl dva... celý příspěvek >
Filtracni set pro jezirko 100m3, bez ryb, 24.6.2016
Na koupací jezírko 100m3 jsem měl filtraci NEXUS 300 s předfiltrem Vortex, dvě UV lampy a dvě čerpadla. Jedno čepradlo bralo jen jeden skimer a druhé bralo druhý skimer + dnovou gulu. Každé čerpadlo čerpalo přes jedno UV. Obojí zapojené do Vortexu... celý příspěvek >
Zkušenost s robotickou sekačkou, 17.6.2016
Mám ROBOMOW RL850 asi 7 let. Je to model, který se nejezdí sám nabíjet, ale musíte ho „ručně“ (ovladačem) dovést na sekanou plochu a po posekání zase na nabíječku. Sekám s ní plochu ca 600 m2, to je méně, než pro kolik je určena. Mám ji... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 4.8.2015
Moje ZKUŠENOSTs ClO2 - VÝBORNÉ, DOPORUČUJI! letos jsem dodělal bazén, objem asi 90 m3. Nápad vyzkoušet ClO2 (tady z fóra) se mi líbil. Mmo jiné výbornou cenou. Za ty peníze to jiným způsobem neuděláte, tedy při mém objemu bazénu. Filtraci jsem... celý příspěvek >
Oxid chloričitý (ClO2) k dezinfekci bazénu, 3.7.2015
Přesně tak jsem to myslel, když jsem psal, že nezůstali u klasické chlorové chemie. Tedy u vámi propagovaných chlorových tablet, pane PP. Vaše příspěvky ve vlákně o alternativní metodě desinfekce (alternativě k chlorovým tabletám) mi připomínají... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika