Příspěvky uživatele - Efertiny

Tillandsia cyanea - kykatka namodralá, 11.8.2010
Můžete mi nekdo říci proč mi růžice kykatky z růžové barvy přešla na zelenou??? děkuji Alexandra
Dejte mojí kytce jméno, 7.6.2010
Hančo děkuji vám moc!
Dejte mojí kytce jméno, 6.6.2010 Obsahuje fotku
prosím, poradíte někdo s názvem mojí kytičky? Je krásně fialová a listy má pokryty chloupky.
Bromelie guzmania Tutti frutti, 30.5.2010
Bromelie mám na okně kam svítí dost světla. Vyzkoušela jsem rostlinu chytit a zvednout i s květináčem a drží. Až jim květináč bude malý, přesadím je do zeminy pro orchidee.Nikdy jsem je zatím nehnojila. Zalévám je do středu růžice. Jen u té větší... celý příspěvek >
Bromelie guzmania Tutti frutti, 30.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, moje odnože už jsou velké jako dospělá rostlina, vnitřní listy mají červený nádech ale víc nic. Myslíte že by pomohlo hnojivo na bromelie, či se mi nepovede bromelii v pokojových podmínkách dovést ke květu a tím pádem mám její pěstování... celý příspěvek >
Bromelie guzmania Tutti frutti, 29.5.2010
Dobrý den všem pěstitelům, chtěla bych se zeptat zda byste mi někdo mohl poradit s květenstvím bromelií. Skoro před dvěma lety jsem si koupila bromelii, Než uplně umřela tak za sebou nechala 2 odnože, ty jsem rozsadila. Jenže už strašně dlouho... celý příspěvek >
Pěstování orchideí, 12.5.2010
dobrý den, minulý rok jsem dostala phal, minulý rok bylo to asi v květnu mi kvetla. Od té doby nekvete, hnojím, nerosím. Substrát z kůry pro orchidee a polystyrenu. Květináč průhledný, nepřelívám, zalévám až substrát uschne. Má poupata, ale ty se... celý příspěvek >
Tillandsia cyanea - kykatka namodralá, 26.4.2010
Tak mi se mi dnes rozevrel kvet na kykatce a vyleza dalsi. nadherne voni, dekuji za rady vsem:)
Dendrobium nobile - Stromobytec vznešený, 26.4.2010
Tak jste říkal at napíšu jak se daří. Kytičce vyrazil uplně na hoře stonek který je obsazen květy. Tak pak dám fotku jak se květy vyvedli. :)
Tillandsia cyanea - kykatka namodralá, 25.4.2010
U staré rostliny je to stejné jak u bromelia guzmania tutti frutti. Děkuji za informace
Tillandsia cyanea - kykatka namodralá, 24.4.2010
Děkuju za tu práci co jste si s tím dal. Kytičku jsem dostala na svátek a ráda bych aby u mě chvilku ještě vydržela. :) krásný den Alexandra
Tillandsia cyanea - kykatka namodralá, 24.4.2010
Dobrý den, poradíte mi někdo na pěstování této rostlinky? děkuji předem
Kykatka namodralá, 23.4.2010
Dobrý den. chci se zeptat, zda někdo zvás pěstuje kykatku namodralou. Děkuji Alexandra
Dendrobium nobile - Stromobytec vznešený, 11.4.2010
Určitě napíšu, děkuju vám moc. Mějte krásný den. Alexandra
Dendrobium nobile - Stromobytec vznešený, 7.4.2010
Máte pravdu, nová pahlíza vyrostla a tady v pokoji se jí daří více než na chodbě. Pahlíza už má přes třicet centimetrů tak uvidíme. Všem moc děkuju za rady!!!
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika