Příspěvky uživatele - jako

Panašovaný břečťan, přísavník a vinná réva, 4.8.2010 Obsahuje fotku
Jiří, sorry ja som na vás zabudla, s tými fotkami, takže to naprávam a posielam... je to juhozápadná strana a tvorí naozaj krásne previsy... dúfam že to bude aspoň trochu vidno, dosť blbo sa mi to fotilo... nech sa darí jarka k.
Zkratky latinských jmen rostlin používaných v projektech, 15.7.2010
neviem či existuje taký zoznam, ale jedná sa o iniciály názvov rastlín, napr. APG alebo ApG tak je to Acer palmatum Garnet - javor dlanolistý Garnet a pod.
Jaký keř zasadit na slunce bez kouska stínu?, 4.7.2010
nie je to ker, ale navrhujem juku vláknitu..mám ju na južnom záhone v štrkovom podsype...
Jaký keř nasadit do úplného stínu, 25.6.2010
dakujem za pochvalu,... ak tam chcete kvitnúce rastliny tak som tiež som za hosty, hortenzie a čechravy... z listnáčov prunusy, buxusy a bršlen japan... teda ten zelený i tis..., konvalinka máte pravdu s tými skupinami rastlín, vašu záhradu si... celý příspěvek >
Buxus, co s ním?, 22.6.2010
buxus vám cez zimu zmrzol, teda substrát v ňom i s korienkami a buxus nemal ako a z čoho ťahať vodu... ja na zimu vždy zakopávam kochlíky do pôdy... takto prezimujú v poho... na jar vytiahnem a zas zdobia terasu... jk
Jaký keř nasadit do úplného stínu, 21.6.2010 Obsahuje fotku
posielam foto z môjho tmavého kúta...
Netřesk, 4.6.2010
ked som ju kúpila kvet už bol suchý, už som ho odlomila, takže je to jediné foto s kvetom... odfotila som ho v deň zakúpenia... nevychádzala som s farby listov, ale skôr z tvaru lístkov... myslíte, že to nie je subalpína...?
Netřesk, 4.6.2010 Obsahuje fotku
dakujem za pomoc, tak echeveria to naozaj je,. ale lilacina asi nie, ja by som si skôr tipla na e. subalpinu... ešte raz dakujem... ak by ste mali ešte nejaký tip, sem s ním, budem rada... jk
Netřesk, 3.6.2010 Obsahuje fotku
ahojte dnes som si kúpila túto rastlinu ale neviem kam ju zaradiť... je to : 1. sempervivum silverine 2. aeonium haworthii 3. nejaká echeveria..??? 4. alebo úplne niečo iné... dakujem
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 11.4.2010
nikto sa nesmeje,...pôvodne pochádzam z 710m.n.m. (orava) a tam tiež som sadila vehardu, nerodí ako tu v zapadosl.kraji, ale rodí.. o 70% menej než moja... JarKO
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 11.4.2010 Obsahuje fotku
takto vyzerá dnes u nás veharda...17st...170m.n.m. JarKo
Roubování čarověníků, 9.3.2010
dobrý deň, prosím vás kde je to špecializované záhradníctvo v Poľsku...???, do poľska chodíme a čaroveníky som videla iba zopár krát a veľmi drahé... dakujem vám... jk
Kompost, 8.3.2010 Obsahuje fotku
z paliet ho mám aj ja urobený, je pod čerešňou a lieskou, kvôli tieňu, aby nevysychal... má 3 oddelenia, takže cez rok plním jednú časť, druhá zreje a z tretej odoberám... a zas dookola tú prázdnu začnem plniť na jar... atd ináč dobre sa z neho... celý příspěvek >
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 7.3.2010 Obsahuje fotku
dakujem za ohodnotenie, v podstate ste sa trafil na 98 %..."na štaflích" chodiť naozaj neviem...:-)))), ale robím všetko preto aby som sa to naučila správne..., áno, naozaj sa mi stáva, že si niečo navrhnem a nasadím a až po týždni vidím chybu... k... celý příspěvek >
Zakládání nového záhonu na netkané textílii, 2.3.2010
...za dva roky pôdu ani mulč už nevidno, tento rok už musím doplňať...
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika