Příspěvky uživatele - gabi52

Rajčata pro rok 2020, 24.1.2020
dobry den prosim o radu mam moc rada sladky a zaroven slany rajčata ale letos opravdu nemužu najit žadnou odrudu mužete me nekdo poradit? dekuji GABI
Rybíz, 19.10.2010
dobrý den potřebovala bych radu mám 5 stromků angreštu ale letos jsem ani neochutnala byly velmi malé a na nich taková hnědá slupečka nevím co s tím dělat můžetete mě poradit co nato koupit nějaký postřik nebo jaké hnojivo??? děkuji moc Gabriela
Praskání rajčat, 18.8.2010
mě začínají i rajčata černat nevím co s tím
Sazenice celeru, 16.6.2010
nechci moc radit taky teprve začínám ale na celer je prý nejlepší konskej hnůj a jedna starší paní mě radila co dělala její babička a celer byl nádhernej prostě ho jednou za čas počůrat
Ředkev, 16.6.2010
jen jsem se chtěla zeptat na ředkev černou je opravdu moc dobrá mám semínka ale nevím jak ji sadit asi jak červenou?? díky za radu
Mrkev - nevzešla, 16.6.2010
dobrý den mě vzešla mrkev teprve tak před 14 dny a to jsem ji sadila na konci března já to ale přičítám tomu uplakanýmu počasí já bych taky potřebovala poradit zasela jsem bazalku petrželku nat a ještě více bylinek a nevzešlo vůbec nic mohu to... celý příspěvek >
Začátečník, 14.2.2010
děkuji mnohokrát za odpověd
Začátečník, 14.2.2010
dobrý den dostala jsem zahrádku vloni na podzim je dost zanedbaná je tam 5 keříků rybízu černý červený i žlutý ale jsou nasazené v ostružinách vloni bylo znát že by mohli rodit prosím poradte jestli je mohu na jaře přesadit myslím že tomu brání... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika