Příspěvky uživatele - Pusinová

Neskora vysadba zemiakov, 31.5.2019
Samozřejmě že můžete ještě sadit. V květnu je půda teplejší, tak to brambory rychle doženou. Babička říkala, že brambor potřebuje 90 dní, tak budete vykopávat začátkem září. Já sázím v dubnu a když vidím, že mi někde v řádku nějaké nevzešly a mám... celý příspěvek >
Přidání kvasu během kvašení, 28.8.2018
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na postup při kvašení. Mám v bečce založený Kvås špendlíků. Abych splnila podmínku, kdy pálenice bere 120 l, musím ještě dosbírat klasické švestky. Chci se prosím zeptat na radu, když jsou špendlíky měsíc v... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 24.9.2017
Hmm. dobrý nápad :-) ale je fakt, že u nás ty dýňové kompoty nemají velký úspěch a tak nic nepřijde vniveč :-) Hold blbej nápad píchnout do kompostu pár semínek Goliáše a úrodu jsme sklízeli s vozíkem za auto :-D 
Pálenka z dýně, 23.9.2017
Hezký den přeji, jelikož se mi nechce pročítat dvě poctivě popsané strany diskuze, takže se ani nedozvím, zdali někdo tu "dýňovici" zkusil vypálit, či zůstalo jen u teorie :-) Tak já vám povím, že jsme to dýni opravdu zkusili vypálit a konečný... celý příspěvek >
Proč se přikrývat česnek výhody / nevýhody, 19.2.2016
Ptáte se nejen na přikrytí česneku ale i jiných plodin či květin. Já osobně s přikrývkou česneku nemám zkušenost, ale běžně přikrývám rostliny jako pivoňky, růže, hortenzie. Prostě ty, které jsou náchylnější k vymrzání nebo přiznám se ty, které mne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika