Příspěvky uživatele - Kosmatec

Mřížky do truhlíků, 15.6.2010
Mřížky, které máte zřejmě na mysli se mi velmi osvědčily, používám je ve 4 truhlíkách pro převislé muškáty druhý rok a doporučuji je.   Určitě vydrží dlouho a truhlíky s bohatě kvetoucími, převislými rostlinami   jsou... celý příspěvek >
Jak se jmenuje - rychle kvete?, 21.5.2010
Nedá mi to, a musím reagovat na svůj "pravopis". Až dnes jsem si přečetla svůj příspěvek   k Pupalce   a   omlouvám se za vyňaté slovo nazývati se.  Nevím   jak jsem to mohla takhle napsat. Olga... celý příspěvek >
Povíjnice - Haevy blue?, 6.5.2010
Dobrý den - fakt to na obr.  není svlačec, ale asi ty povíjnice v truhlíku dost mučím - všelijak ohýbám atd. - nenechám je růst do výšky  (tak   na balkóně    pěstuji jen Zuzany),   protože   v... celý příspěvek >
Povíjnice - Haevy blue?, 6.5.2010
Dobrý den, já mám v 80 cm truhlíkách 5 sazenic převislých pelargonií, a sem tam jsem vložila  do zeminy  (myslím asi 5 - 6) semínek povíjnice.  Truhlíky jsou na balkóně,  povíjnice již  také vyrústají. Když se mi bude zdát... celý příspěvek >
Plíživá choroba vysetých letniček, 11.4.2010
Děkuji za radu paní   Danielo (asi).  Zítra koupim a zkusím doporučený postřik, ale současně zakoupím pro jistotu   semínka nová. Nevím jak se mohly rostliny -  téměř všechny - nakazit , proto chci  ... celý příspěvek >
"Plíživá" choroba vysetých letniček, 11.4.2010
Prosím o radu. Chtěla jsem mít letos překrásný balkon doma v paneláku a nádheru na chalupě.  Vysela jsem celý balíček balzamín,  černooké zuzany a dalších povíjnic, aksamitníky bílé i velkokvěté nízké, vitálku. Vše vyklíčilo a rostlo,... celý příspěvek >
Povíjnice - Haevy blue?, 15.3.2010
Dobrý den, já vždy koupím předpěstované sazeničky převislých pelargoníí, rozsadím je do truhlíků a mezi ně zahrabu semínka   výrazné povíjnice.  Propletou se sami - nebo jim trochu pomohu. Oporu nedávám.  Samozavlažovací truhlíky... celý příspěvek >
Roubování čarověníků, 6.3.2010
Dobrý den, prosím v jaké podobě se prodávají v zahradnictví čarověníky?  Jedná se pravděpodobně o zakořeněné rostliny - ale jak u malých rostlin poznám, že jde o čarověník? Domnívala jsem se, že čarověník  - roub -  musím hledat v... celý příspěvek >
Begonie multiflora, 2.3.2010
Už jsem zasadila hlízky různobarevných begonií (celkem 6 druhů) které jsem objednala  a na dobírku obdržela z Pardubic -  L. Urx, Bego-Begonia. Už se mohu zase z něčeho nového těšit.  Je jaro (téměř) mám plný byt různých sazenic... celý příspěvek >
Povíjnice - Haevy blue?, 23.2.2010
Už jsem spokojená - dostala jsem v OBI Brno semena  povíjnice Heavenly blue  (na obrázku žlutý střed) a Blue Star ( na obrázkučervený střed). Azur už roste   -  nová semena zaseji doma až koncem... celý příspěvek >
Povíjnice - Haevy blue?, 19.2.2010
Děkuji, ale myslím, že jde fakt o povíjnici Heavenly blue, kterou ale nemohu v obchodech objevit. Už jsem koupila a dokonce doma nasela Azur a povíjnici nachovou, ale myslím, že květy jsou menší a ne tak výrazné (určitě doma všechny přerostou a... celý příspěvek >
Povíjnice - Haevy blue?, 8.2.2010
Děkuji, hned začnu hledat. O.
Povíjnice - Haevy blue?, 8.2.2010 Obsahuje fotku
Prosím, nemá někdo nazbyt několik semínek povíjnice, která je na přiloženém obrázku?  V obchodě jsem nesehnala . Případně poraďte pod jakým názvem ji mám v obchodech hledat. Semínka mě nedozrála, takže jsem o krásnou balkónovku... celý příspěvek >
Je letnička, co kvete v květnu?, 6.2.2010
Nevím, jestli se dá   č.z.  pěstovat jako převislá, ale je to vlastně druh povíjnice a i ty pěstuji jako pnoucí. - třeba na plotě.    Semena Zuzan klíčí lehce -  a to jsem letos použila vlastní semena z roku 2003... celý příspěvek >
Je letnička, co kvete v květnu?, 1.2.2010
Vždy vysévám už v lednu některé letničky - např. barevné nízké netýkavky i černooké zuzamy  . Umístění v paneláku na oknech  (snažim se je mít v chladnu, aby rostly pomaleji) a spolehlivě v květnu kvetou. Teprve po mrazech... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika