Příspěvky uživatele - Hana R.

Semena ze zahraničí, 4.3.2010
To jsou názvy to v ČR by se hned Kocáb ozval a semínka zakázal prodávat
Růže a sníh, 3.3.2010
Marie-vy to máte nádherný dům,,zahrada,,,až mi srdíčko poposkočilo mohu se zeptat co máte za odrůdy, kde zakoupené a čím je přihnojujete? Díky za info k oblouku Lidl, alespoň  to nemusím zkoušet. H.
Levandule ze semínek, 3.3.2010
Tak já byla včera nedočkavá co sem kdo napíše.Na zahradě jsem našla 3 posední klasy květů Levandule a po promnutí doopravdy vapadala černá semínka což z té Levandule sklizené na konci léta nevypadlo ani jedno, asi to doopravdy potřebuje mrazík... jen... celý příspěvek >
Růže a sníh, 3.3.2010
Hani-no ještě mají čas, mě sníh polámala Leonarda da vinchi a lopink.doufám, že budou o, k, Dotaz? jaké máte oblouky k pnoucím růžím? já chtěla železné, ale prý na nich růže může v zimě vymrznout,
Růže a sníh, 2.3.2010
Tak já mám 2 růže polámané, doufám,že se holky hezky uzdraví. Vlaďko, taky přeji letos krásné růžování
Semena ze zahraničí, 2.3.2010
Mirku těším se na Vaše postřehy a fotky.máte toho jak na pole
Levandule ze semínek, 28.2.2010
Dobrý Den, velice mě zaujala tato debata. Mám z loňského léta schované usušené květy Levandule. Dá se toto použít jako osivo a vypěstuji z toho doopravdu Leavnduli? Zkoušela jsme to už několikrát, ale marně :-( Díky za Vaše rady H.R
Růže a sníh, 15.2.2010
Já právě taky sázela růže od Pelců koncem října a doufám, že než začlo pořádně, mrznout že už byl nějaký kořínek navíc, jinak mě klepne, čekala jsme na ně půl roku, přeci jen začlo hodně mrznout až v lednu.Teď jsou krásně zakryté sněhovou peřinou.Tak... celý příspěvek >
Semena ze zahraničí, 15.2.2010
Pikýruji určitě s měkým-pardon.
Semena ze zahraničí, 15.2.2010
Tak já sázím a pykýruji jako divá. Ale... pokud mohu posoudit, tak na 1.místě je osivo SEMO, trvanlivost letos koupené sadby je do roku 2012 což u NOhel G, je vždy jen do Ledna 2010.Osivo z NDR je takové pomalé a klíčivost tak 60-70%.Semo má bych... celý příspěvek >
Semena ze zahraničí, 11.2.2010
Tak už ty "potvory německý" lezou, což jsem ráda, ale doopravdu stačilo více přitopit a v agroperlitu to leze snad každou hodinkou.Stupické rajče je ale mnohem rychlejší. Do čeho přesazujete po agroperlitu? jaký substrát a hnojivo? díky za... celý příspěvek >
Rajčata vzhůru nohama, 11.2.2010
Tady přeci vůbec nejde o zvyšování úrody, ale opravdu jen o hru či hříčkujá do toho jdu 100%. Honzel-vy ta ta rajčata máte skoro jako New Dawn
Rajčata vzhůru nohama, 10.2.2010
Tak to je tedy dobrýto musím letos vyzkoušet. Třeba to může řešit i nedostatek místa, nebo jen tak legrácka na okořenění zahrádkářské sezony, která je taaak krátká .
Porovnejte sve sazenice s jinymi pestitely stejnou odrudu, 3.2.2010
Tak konečně už něco leze, úplněk udělal asi své. Dnes jsem zkusila dle pana Mirka ty jahůdky. Agroperlit mě zatím nějak nenadchnul, musela jsem znova vysít do kelímků bez otvorů a perlit pořádně promáčet třeba jsme jen nedočkavá.Možná je chyba, že... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 29.1.2010
Zanet-Jo zahrada je posilovna i na duši. Moje dítě zase vloni když jsem třeba dělala truhlíky tak to vytáhla i s kořenem, přiběhla za mnou a povídá..maminko kytičky,,, to samé s rajskýma atd.Co vidí to sní na zahradě, musím si dávat bacha jaký kupuju... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika