Příspěvky uživatele - xxxyyy

Zakalená slivovice, 15.1.2010
A to chcete říct, že na to zkalení má vliv teplota chladiče?Mohl by jste to prosím rozepsat?Děkuji
Destilační přístroj, 13.1.2010
Zdravím, chci se zeptat nevíte někdo jaký by měl být správný průtok hotového destilátu při druhém přepalování?Myslím tím rychlost kolik litrů by mělo vytéci za hodinu.Náplň kotle je 65litrů.A ještě se chci zeptat jakou výšku, délku a sklon by měl mít... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 5.1.2010
Já si myslím, že nějaká meď by tam být měla, váže na sebe síru.A nemůže to být že se mi to zakalí, že při přepalování plním kotel ze3/4jestli ho nedávám moc plný?Ale je mi divný, že tak 13l vyteče krásně čistý a pak se to začne kalit! A nebo může na... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 4.1.2010
A přitom když ten zákal odstraním což není problém, tak tomu možná nebudete věřit, ale má vinikající chuť i aroma.Každej kdo ji ochutnal tak jí chválí.Ale mě to štve, že se to takhle zvrtne při pálení.Nemohlo by to být třeba tím, že je v koloně málo... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 3.1.2010
já pálím asi sedm let a stává se mi to právě dost často a přitom tam mám měďený plech v nerez koloně a teplotu držím jak se má celková destilace trvá od rozdělání ohně asi 5hodin 60l lutru a kalné to začne téci kolem 13 náctého litru co vyteče z... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 2.1.2010
Zdravím nevíte někdo náhodou čím by to mohlo být, že se mi už stalo mockrát že při pálení mi začne vytékat slivovice kalná kolem60% už si s tím nevím rady.Kolonu mám s nerezu, šnek z měďi, pálím pomalu a většinou mi to tohle udělá.
Zakalená slivovice, 2.1.2010
Dobrý den, chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenost nebo jestli se s tím někdo z vás setkal, že při pálení začne téci slivovice zakalená při lihovosti přes 60%
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika