Příspěvky uživatele - panidana

Jak granulovaný kravský hnůj, 18.1.2010
A majitel krav by vás pak honil po poli s bambitkou... Oni ti sedláci jsou různí...
Za jak dlouho obvykle kvete leknín ze supermarketu?, 18.1.2010
Já jsem si koupila asi před 3lety leknín Fabiola, byl to jen takový oddenek a kvetl ještě ten rok v létě. Moc mě to potěšilo a překvapilo. Malá rada: vždy na jaře mu nacpu ke kořenům několik hrudek dlouhopůsobícího hnojiva. Dana
Kniha o zahrade, 18.1.2010
Dobrý den, ono je v tom těžko radit, knih o zahradě vychází tolik a každému se líbí něco jiného... Asi bych vám poradila zajít do nějakého velkého knihkupectví a prohlížet a vybírat a prohlížet a vybírat...
Kdo má vypěstované rostliny od Lukon-glads?, 17.1.2010
Petro mám v posteli pod polštářem a nemůžu se rozhodnout pro kterou z těch 500 fuchsií. Taky mi přišla nabídka mejlem od ružováškolka mají výběr stromkových růží, které jsem už dlouho chtěla.   Dana
Kdo má vypěstované rostliny od Lukon-glads?, 16.1.2010 Obsahuje fotku
Dítě spí, manžel v hospodě, tak jsem zase tu... Ráda napíšu o těch (pro mě) méně známých rostlinkách. Z těch pro mě nej-  to jsou: mavuň (centrantus ruber)  - kvete celé léto do podzimu, ještě déle než listopadky, snáší sucho, slunce,... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.1.2010 Obsahuje fotku
Máte krásnou zimu a milou chatičku
Kdo má vypěstované rostliny od Lukon-glads?, 16.1.2010
Dobrý den, od této firmy pravidelně objednávám, mají slušné ceny a velký výběr neobvyklých a méně známých trvalek, které ráda zkouším. Jsou také jediní, kdo má větší výběr clematisů. (pokud víte ještě o někom jiném, dejte vědět!) Problém je v tom,... celý příspěvek >
Květopas jahodový - koupit nové sazenice?, 14.1.2010
Dobrý den, květopas jahodníkový klade vajíčka do poupat jahod, ale také malin, lesních jahod i růží. Zlikvidováním sazenic jahod nic nevyřešíte (leda tu plíseň). Přezimuje v půdě. Larvy se vyvíjejí v poupatech. Jediná možná ochrana je postřik a to ve... celý příspěvek >
Pajazmín - Philadelphus x virginalis‚ Schneesturm, 14.1.2010
Dobrý den, soused mého bratra má živý plot kolem chaty z tohoto keře, plot je už docela starý (patrně to nebude přímo vámi uvedený kultivar) pravidelně stříhaný, velice hustý, jako habrový. Pravda, že nekvete, nebo jen tu a tam. Když byl plot mladý a... celý příspěvek >
Neznate nekdo Ukrajinsky traktor MTG?, 14.1.2010
Dobrý den, manžel opravuje stavební a zemědělskou techniku. Ukazovala jsem mu váš dotaz - řekl - nebrat. Drahé náhradní díly a navíc jdou velmi špatně sehnat. Leda tak prý kdyby stál 10 000,-  ...
Živý plot z paviniča (psí víno) a brečtanu po 10-15 rokoch, 13.1.2010
Dobrý den, Váš dotaz nosím v hlavě už několik dní... Myslím, že se nemusíte obávat zničení plotu (záleží jistě také na tom jaký ten plot máte), Jak ted jezdím, tak si všímám plotů a vídám mnoho starých neudržovaných plotů s psím vínem, které drží,... celý příspěvek >
Rychle rostoucí dřevina, 4.12.2009
topol černý - populus niger var. italica
Clematis armandii, 4.12.2009
Dobrý den, s tímto plaménkem zkušenosti nemám, takže jsem se dívala do encyklopedie a katalogu: cl. armandii, stálezelený, vonný na jaře bíle kvetoucí keř, zastřihává se jej slabě. Ale pozor mrazuvzdornost se uvádí jen maximálně do -12 C.... celý příspěvek >
Řez clematisu, 3.12.2009
Dobrý den, jesliže jste ho na jaře utrhl u země a on krásně kvetl, tak je to plamének kvetoucí na letošním dřevě- jenom na letošních výhoncích- takže je to jasné, řežtě ho v předjaří tak jak to píše paní danny.
Klematis - rezaví listy a vadne, 3.12.2009
Plamének sestřihněte a na jaře zasadte na zahradu, pokud jste to dosud neudělala. V tom truhlíku bude živořit tak jako tak. Obecně nejsou plaménky vhodné na pěstování v nádobách, natož v truhlících, byť by byly samozavlažovací. Na prosklené lodžii se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika