Příspěvky uživatele - Jirka.zahrada.cz

Slivovice vs. calvados, 18.12.2009
Kalvados je destilat vyrobeny pouze z jablecne stavy. Destilat vyrobeny ze zkvasenych rozsrotovanych jablek je jabcenice.  A to je veliký rozdíl, kalvados je kvalitnejsi a chutnejsi! Po procitani teto diskuze jsem si vsiml, ze v tom nikdo nedela... celý příspěvek >
Očkování a následná péče, 17.11.2009
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, kdy odstranit očkovací pásku. Nebo snad ji mám jen povolit? Očkoval jsem meruňky v srpnu, přijaly se a teď nevím jak dále. Bojím se, že očkovací páska může očka zadusit. Dík za odpověd.
Za kolik prodat slivovici, 7.11.2009
Plně s vámi souhlasím. Lidé co jen pijí a sami nepálí nevidí veškerou práci která je okolo a pak se ohání argumenty typu: "Však si za to dal v páleni 116kč/l.. tak za co teď chceš 300kc?" Skutečná cena domácí slivovice je silně... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici, 7.11.2009
Pokud si člověk slivovice váží a není alkoholik, tak dokáže polovinu slivovice schovávat i dvacet, třicet let.
Ředění slivovice, 7.11.2009
To je jistě nějaký omyl. Destilovaná voda se nepoužívá k potravinářskému využití. K ředění se dneska používá demitralizovaná voda a to je rozdíl!!!
Měření kvasu cukroměrem, 2.11.2009
Trnkovy kvas je jeden z mala ktery vydrzi nekolik mesicu, aniz by prekvasil. Nekdy se stava, ze se kvas zasekne a zustane treba na 3 nebo 4. Je zapotrebi kontrolovat min. 1 tydne. Pokud neustale hodnota cukru klesa, tak vyckavat dokud nebude kolem 1-... celý příspěvek >
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
Tak to radsi nic nekupovat a nic neresit Bych prachy radsi spalil, nez je donest do Mountfieldu
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
Pojmům rozumíte skvěle to vám vytknout nelze. Ovšem vaše teorio o natlakovaném vzdušníku a následná životnost je strašný blábol, to se na mě prosím nezlobte.  Jak jste na takový nesmysl přišel? Vzdušníku ani kompresoru(zdroji tlakového vzduchu)... celý příspěvek >
Olejový hobby kompresor - nechávat natlakovaný?, 1.11.2009
Přesně tak, trvalý tlak manometrům škodí.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika