Příspěvky uživatele - s.duchoslavova

Vadnutí listů, 8.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, máme dva roky vysazenou meruňku - Maďarská. Asi před týdnem najednou uvadly listy na jedné větvičce, včera na další. Můžete mi poradit o jaký problém se jedná? Je možné, že by stromku vadilo příliš mokra - vypustili jsme poblíž nádrž s... celý příspěvek >
Česnek - co to na něm vyrostlo?, 7.7.2014 Obsahuje fotku
Dobbrý den. Známí koupili loni na Slovensku česnek, který na podzim zasadili a letos sklidili. Česnek je pěkný, velký, zdravý... Na některých rostlinkách se objevilo "něco", co vypadá jako další hlavička česneku zhruba 10 cm nad spodní... celý příspěvek >
Neznáte tuto kytku?, 8.11.2010 Obsahuje fotku
Dostala jsem tuto kytku - skalničku Zakořenila velice dobře, ale teď to spíš vypadá jako plevel. Nikde jsem ji na netu nenašla. Poradíte mi někdo? díky.
Dendrobium - nová rostlinka, 20.5.2010 Obsahuje fotku
Na starém stonku "Dendrobia" vyrostla nová i s kořínky. Poradí mi někdo, jak ji oddělit, aby se nepoškodila původní rostlinka ze které vyrostla nová? děkuji.
Poznáte rostlinu - stromek?, 13.4.2010 Obsahuje fotku
Poznáte prosím někdo, o jakou rostlinku se jedná. Je to stromek asi 2 m vysoký, na zimu opadá. děkuji
Poznáte stromek?, 27.10.2009 Obsahuje fotku
Poznáte prosím někdo, o jaký stromek se jedná? Nyní se krásně vybarvuje, bude zřejmě opadat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika