Příspěvky uživatele - Albert Bukowski

Jablka na uskladnění - rezistentní odrůda, 8.10.2015
Díky za doporučení, Rozelu si určitě vysadím a u toho Admirála by mě zajímalo, jak velký strom můžu očekávat, vzhledem k tomu, že se uvádí bujný růst.
Jablka na uskladnění - rezistentní odrůda, 5.10.2015
Dobrý den,  jakou byste mně doporučili jabloň, která je pokud možno rezistetní vůči chorobám jabloní a má jablka vhodná pro uskladnění? Děkuji
Proč se přidává cukr do meruňkového maču?, 15.9.2015
...a pokud se dá 1 kg cukru na 50 l mače - což mně bylo doporučeno - bude mít uvedené množství cukru vliv na chuť výsledného destilátu? Když se bude pálit při cukernatosti cca 2 stupně? Děkuji
Rozdíl mezi Kumoi a Nashi, 10.9.2015
Zajímalo by mě, jestli je nějaký rozdíl mezi asijskými hrušněmi s názvem KUMOI a NASHI. Na tento dotaz se mně nedaří nikde na webu najít odpověď tak se obracím přímo na odborníky... Děkuji za odpověď
Proč se přidává cukr do meruňkového maču?, 14.8.2015
Dobrý den,     zajímalo by mě,  proč se přidává cukr do meruňkového maču. Děkuji
Meruňkový kvas - octovatí, 30.7.2015
Děkuji za předchozí odpovědi. Ještě by mě jako laika zajímalo, jaká rizika, co do kvality destilátu a jeho případné zdravotní závadnosti, jsou spojena s domácím pálením, oproti pálení v pěstitelské pálenici. Díky a pěkný den všem
Meruňkový kvas - octovatí, 29.7.2015
Dobrý den,     mám následující dotaz. V hobocích mám celkem asi 230l kvasu, který je založený dva a půl týdne. Jeden hobok při kvašení přetekl a jako jediný jde mírně cítit octem. Jedná se asi o 40 litrů mače. Pokud nechám vše společně... celý příspěvek >
Thuja oc. malonyana - nemoc (?), 22.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den,       mám 3 roky vysazený živý plot z thují (occ. malonyana) a letos začaly "listy" jakoby šednout a rezivět. Uvnitř stromků jsou hodně rezavé a opadávají. Hodně rezavý je i (odhaduji)  cypřiš.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika