Příspěvky uživatele - Betka

Je to okrasná rastlina alebo burina?, 29.5.2014
ďakujem za určenie. Podľa popisu je to kozia brada. Ja som to považovala za burinu, pretože som ju do záhrady nikdy nesadila.
Je to okrasná rastlina alebo burina?, 26.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý deň, minulý rok nám narástla jedna takáto rastlina (obr.) Tento rok sú už dve na inom mieste. Neviete čo to môže byť. Rastie to dosť vysoko asi 70 cm a stále sa to rozkonáruje. Inak celkom pekne to kvitne. Ide o to či to nieje niečo invazívne.
Odumírání kosterních větví + nekróza dřeva, 7.5.2014
najviac ma hneva, ze zabudnuty marhulovy sad za domami je v pohode a nikto sa o neho nestara, nestriha, nestrieka, burina je pod stromami... Su to take velke stromy s mensimi marhulkami, ale su super na knedliky aj jedenie.
Odumírání kosterních větví + nekróza dřeva, 6.5.2014
ďakujem za radu. Začnem najprv odstraňovať.  Ale už sú tam plody nevadí tam postrek. A aký postrek doporučujete?  Vždy som chcela zahradu bez chemie . Ešte raz vďaka za odpoveď.
Odumírání kosterních větví + nekróza dřeva, 6.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý deň, ja mám podobný problém s marhulou, niektoré vrcholky úplne uschly a listy sa poriadne nerozvinuli. Nepoužívala som doteraz žiaden postrek. Dá sa to ešte nejak zachrániť. ďakujem.
Sú to vošky?, 7.6.2013
ďakujem. Neviete či pomáha aj postrek z pŕhľavy?
Sú to vošky?, 7.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň, mám takto napadnutú slivku, sú to vošky? čo s tým, treba to nejak zostrihať a postriekať?
Prunus diery v listoch, 12.4.2013 Obsahuje fotku
Minulý rok som zasadila Prunus laurocerasus "Novita".  Po zime má takéto listy. Neviem či je to choroba, alebo zmrznuté, alebo od slnka. Lebo podobné to mal aj po lete. ďakujem
Nejaké malé červíčky, 10.10.2012
Ďakujem veľmi pekneza odpovede, po zvážení vašich rád a pozretí odkazu (link) s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde preč. Naštastie sú to len dva kríčky.   Betka
Nejaké malé červíčky, 9.10.2012 Obsahuje fotku
prosím vás o radu na bršlene mám akoby malé biele červíčky, už je napadnuté aj drevo konárikov nielen listy. viď foto. Prosím vás o radu čo to asi môže byť a čo sa stým dá niečo robiť, alebo vykopať a vyhodiť. ďakujem
Čo je to za škodca?, 9.10.2012
Chytila ho asi susedovie mačka, našla som ho ležať na tráve. Vďaka.
Čo je to za škodca?, 27.9.2012
Ďakujem za odpoveď. Však to,  keď si nerobí kôpky. Tak dnes som ho ráno zdialky zahliadla, len mi ušiel. Celé čierne asi 15 cm, bežal rýchlo. Všetko je to plytko podkopané a niekde sú také dierky 3-4 cm priemer do zeme. Keď to polejem, tak... celý příspěvek >
Čo je to za škodca?, 25.9.2012 Obsahuje fotku
Chceli sme vysiať trávnik, všetko pripravené a do rána nám to niečo podrylo (viď foto). Prosím neviete nám poradiť čo to je? A ako s tým bojovať? Trávnik bude musieť zatiaľ počkať..  Ďakujem za rady.
Odrůdy meruněk, 23.11.2009
Moc som tomu neporozumela, t.j. že Bergeron je lepšia ako Velkopavlovicka?
Výběr odrůdy, 23.11.2009
Ďakujem za radu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika