Příspěvky uživatele - hit.man

Chybí ji hořčík nebo železo?, 21.5.2020
Chtěl jsem napsat tůje, ale asi jste to pochopila :).
Chybí ji hořčík nebo železo?, 21.5.2020
Já ještě zkusím aplikovat železo na listy a uvidím. Zálivku jak hořčíku tak železa jsem zkoušel celý loňský rok a bez efektu. Ještě dodam, že má okolo třešně cca 1,5 metr tuhé. Někde sem četl že můžou ovocnýmu stromu ubližovat.
Chybí ji hořčík nebo železo?, 19.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den mám třešeň cca víc jak deset let a již třetí rok má světle zeléné listy. Loni jsem to zalíval hořsou solí a ještě jsem si koupil i železo. Letos to samé jak loni. Dal jsem si tu práci a postříkal jsem hořskou solí listy stím, že by se... celý příspěvek >
Bílý povlak na zemině, 13.5.2019 Obsahuje fotku
Moc děkuji za příspěvek. To jste mě uklidnili, že to není nějaký humus. Mám ještě jeden dotaz, možná to sem nepatří. Skleník byl tmelen suříkovým tmelem. Jak šel čas tak, tento tmel napadal do okolní půdy. Co šlo se sesbíralo, ale něco se... celý příspěvek >
Bílý povlak na zemině, 12.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den Na zahradě máme skleník ve kterém se pěstovali před pár lety kaktusy. Kaktusy byly položené na dřevěných roštech. Tyto rošty byly udělané nově cca před 15 lety kdy do skleníku se dostávala voda a původní rošty prohnili. Pod těmito rošty... celý příspěvek >
Rady na můj trávník, 21.4.2011
Ahoj už delší dobu se chystám dělat něco se svým trávníkem viz. foto. Potřeboval bych poradit co mám dělat, abych ho trochu oživil. Trávník obsahuje holá místa, které se snažím marně dva roky oživit novým semenem, obsahuje také mech, který pravidelně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika