Příspěvky uživatele - drobek

Drtič kostí, 2.3.2010
Ale já to nevím právě proto se ptám.Co inzerát to jiný šrotovník ale který je ten pravý co zvládne téměř vše?
Drtič kostí, 1.3.2010
Kamaráde víš kolik existuje kladivkových šrotovníku
Drtič kostí, 1.3.2010
Ahoj to máš vlastní výrobu nebo origo
Drtič kostí, 1.3.2010
Jsem se chtěl zeptat zda není něco pohodlnějšího kde bych mohl naházet jak starý chleba, kosti a veškerý odpad, zapnout vypínač a hotovo, než se mordovat s ručním drtičem kostí.Uvažoval jsem o nějakém šrotovníku ale musel by zvládat i ty kosti, naše... celý příspěvek >
Korková zátka, 29.12.2009
Jelikož stáčím slivovici po čase s demižonu do láhvi, a část uchovávám delší dobu, chtěl jsem se zeptat jak zajišťujete korkový špunt"zátku" před vysycháním.Taková ta hmota co používaly naší rodiče už bohužel nejde sehnat a kapat voskem... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 23.10.2009
Já pálím přímo v lihovaru, a když jsem hotov tak se sami od sebe zeptají na kolik to chci.Pak mi to vypočítá dá mi tam tu jejich vodu, zamíchají a hotovo.Pálím zde už 30let a vždy vše ok.
Slivovice - kvas, 13.10.2009
Správně co člověk to jiný názor a jiný kraj jiný kvasChtěl jsem tím říct, že jsou základem mého kvasu, a převážné části mých sousedů.
Slivovice - kvas, 13.10.2009
Už pálím zhruba26 let..Začínal jsem s tchánem který mě do všeho zasvětil, a vždy základem kvasu byly mušky!!!.Švestky normálně rozmačkám, nahážu do sudu a po celou dobu nechávám pootevřené víko ať tam ty mušky mohou nalétat.Zavírám až když jdu pálit... celý příspěvek >
Jaký ovocný strom?, 5.10.2009
Původně tam byl ořešák, ale raději bych něco ovocného.
Jaký ovocný strom?, 5.10.2009
Zdravím můžete mi prosím poradit jaký ovocný strom nasadit do výběhu mezi slípky.Díky
Motokultivátor, 30.9.2009
Bohatost směsi?ten pojem vím co znamená ještě zdob kdy jsem vlastnil škodovku, ale obávám se že tady se nic takového nešteluje.Ale pro jistotu se kouknu přece jenom jsem to mohl přehlídnout.
Motokultivátor, 24.9.2009
Zdravím a prosím o radu.Vlastním Motokultivátor MS16 nebo 19 přesné označení neznám.Letos došlo k tomu, že se mi rozsypalo ložisko v převodovce.Jelikož jsem zručný a nemínil jsem krmit ty chytráky z Mounfieldu rozhodl jsem se provést generálku... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika