Příspěvky uživatele - iva2

Meruňka Faralia, 1.10.2023
Stříkám proti monilioze 2x.Pekne to má vysvětleno pan Botur-Radkuv sad.
Opět zelená nať brambor, 26.9.2023
Dobrý den, potřebovala bych radu.Asi před 14dny mne zhnedla nať brambor.Myslim si, že chytla plíseň.Nektere kopce jsou již úplně zavadle, suché(ty jsou na vykopání). Ale většina kopců má natě hnědé pevné a nať znova roste a je zelená.Neklici ze země,... celý příspěvek >
Hrušeň hyne, 23.9.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi prosím někdo poradít. Vloni na podzim jsem koupila hrušeň Konferenci. Během roku moc nerostla, listy byly často svěšené, ale když se více zalila, tak se zase listy vzpamatovaly. V srpnu ale listy uačali usychat upně, černat a... celý příspěvek >
Roubování, 5.11.2021
Moc děkuji, to jste potěšil..
Roubování, 4.11.2021
Dobrý den, chci se zeptat zda lze přeroubovat jednu větev jabloně Šampion na podnoži MM106, stáří asi 13 let, odrůdou Spartan? Moc se nevyznám v bujnosti růstu. Obě odrůdy jsou u mně chuťově velmi oblíbené, ale když bych měla 2 stromy, tak by se... celý příspěvek >
Jaká hrušen do mrazové kotliny, 14.10.2021
Dobrý den, pročetla jsem tu spoustu vláken o oblíbených hrušních, ale potřebovala bych poradit ohledně mrazové kotliny a také bojuji docela s místem. Můžu mít tak rozestupy stromů 3-4m. Většinou kupuji čtvrtkmeny. JIž mám Dicolor a Bohemicu, ale... celý příspěvek >
Višeň napadená houbou, 22.2.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Na zahradě mám 30ti letou višeň a za poslední rok její větve napadla nějaká houba (vypadá podobně jako choroš - přikládám fotky). "Vyžírá" větve až na dřevo. Mám strach, aby mi kvůli ní neodešel celý... celý příspěvek >
Fíkovník - nedozrávají plody, 10.9.2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli lze udělat nějaké opatření aby plody na fíkovníku dozrály. Fíkovník máme už 4 roky venku. Je to už pěkný keřík. Každý rok nasadí spoustu plodů, ale nikdy ještě nedozrály. Některé plody jsou i velké, ale většina... celý příspěvek >
Cinie - listy se kroutí a rostlina hyne, 17.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, cinie pěstuji již několik let a poslední dva roky se mi začnou horní listy kroutit a nakonec odejde celá rostlina. Rostliny si vždy vypěstuji z koupených semen a po zmrzlých je dám ven. V červnu se mi začnou takto deformovat. Žádného... celý příspěvek >
Papriky 2020, 29.2.2020
Moc děkuji za info. Zkusím je tedy venku, protože ve skleníku, i když zalévám jak divá mám pořád sucho, moc teplo a když jsem porovnala třeba rajčata stejného druhu pěstované ve skleníku a volně venku, tak ve skleníku šli hlavně do zelené hmoty,... celý příspěvek >
Papriky 2020, 29.2.2020
Dobrý den, letos bych chtěla zkusit pěstovat papriky Palermo z papriky koupené v supermarketu (dočetla jsem se tady, že by to neměl být problém, i když jsem zjistila, že typy Palermo jsou většinou hybridní F1). Nevíte někdo, zda se dají pěstovat i... celý příspěvek >
Cibule sazečka, 3.2.2020
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost se sazečkou CSARDAS. Vždy jsme měli Karmen, ale letos ji u nás zatím nemají a nabízí mi tu Csardas. Má stejnou skladovatelnost, chuť a hlavně tvar cibule? U nás totiž oválnější cibule moc... celý příspěvek >
Fialové listy kopru, 7.9.2019
Dobrý den, řekla bych, že je to počasím. Používám stejná semena a na jaře, když je ještě relativně chladno a není tak silné slunce je kopr krásně zelený. Když jje vyseji později a je už dost teplo, tak ještě ani nenaroste a začně červenat. Kopr má... celý příspěvek >
Řapíkatý celer - žloutnutí, 7.9.2019
Dobrý den, mám na zahradě řapíkatý celer a posledních 14 dní mi začaly řapíky i listy hrozně žloutnout. Nevíte jestli to tak má být (samovybělování?-ale i listy jsou uplně žluté) nebo mu chybí nějaké živiny, nebo je to choroba? Některé listy mají i... celý příspěvek >
Melouny - jaká podnož, 18.8.2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti a jakou doporučujete podnož na roubování melounů a okurek? Zda Sprinter, Cobalt, Atlas?Pokud s nimi máte zkušenost jsou v nich nějaké rozdíly. Letos jsem zkoušela Sprinter jsem docela spokojená,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika