Příspěvky uživatele - Adazahradničí

Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 8.10.2011
Tento typ se dá využít i za syrova, například do ovocných salátů. Jinak k druhému dotazu - ano je to typ butternut (c. moschata).
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 29.9.2011 Obsahuje fotku
Přikládám fotografie letošních dýní typu Lunga di Napoli.
Tykev spagetova - nechat dyni prerust?, 29.9.2011
Dobrý den, to co je na obrázku není špagetová dýně, ta dorůstá jen několik kilogramů. To na obrázku je velká odráda typu goliáš či atlantic giant a je na začátku růstu víceméně, takže jestli je ta fotka aktuální nechtě dýni co nejdéle - tento typ se... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 9.9.2011
Pravda je, že většina výrobců má v těchto semenech skutečný bordel... V Česku moc nemá cenu kupovat neprověřené odrůdy. Předně k celé diskuzi, to co je na fotce paní Svobodové není pravděpodobně Lunga di Napoli, poněvadž to je velmi starý druh a má... celý příspěvek >
Dýně hokkaido, 26.8.2009
Prosím nemáte někdo foto zelených dýní hokkaido? Něco mi vyrostlo na zahrádce, ale bohužel jsem zapomněl, který druh to je a podezřívám právě ony zelené hokkaido,) Děkuji moc,)
Zelené dýně Hokkaido, 26.8.2009
Dobrý den, na jaře jsem zakoupil semena dýně, bohužel jsem obal ztratil. Vyrostli mi zelené dýně zhruba dvaceti centimetrů v průměru. Nemáte prosím někdo foto zelených dýní hokkaido? Domnívám se, že by se mohlo jednat právě o ně, ale vzhledem k tomu,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika