Příspěvky uživatele - m.machal

Copak těm paprikám asi je?, 2.6.2012
Ty fotky se moc nevyvedly, tak tak ty světlé fleky nejsou kvůli odleskům moc vidět. Je fakt že ta hlína je taková těžší a po zalití dost slehla, jestli to pomůže tak bych mohl tu netkanou kolem paprik více obstřihnout a trochu hlíny odhrábnout a... celý příspěvek >
Copak těm paprikám asi je?, 2.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, letos jsem si pořídil foliák víceméně kvůli okurkám ale dal jsem tam i papriky. Prosím o radu jesli někdo neví co jim chybí nebo přebývá. Papriky AMY jsem koupil a vypadali pěkně, měl jsem je 2 dny za oknem ale žádný palermo nebylo tak... celý příspěvek >
Co do foliáku pod hadovky?, 8.4.2012
Dík za tip, zkusím ty papriky a netkanou, snad z toho něco bude.            Máchal
Co do foliáku pod hadovky?, 7.4.2012
Dobrý den, letos jsem si pořídil foliák 2,25x3 m víceméně na okurky hadovky. Co byste mi poradili pod ně dát aby se to spolu sneslo a nebylo to náročné na údržbu. Napadá mě černá netkaná a na ní možná papriky a nebo nakládačky bez netkané a nebo... celý příspěvek >
Jak a kdy ořezat meruňku - rada úplnému začátečníkovi, 17.8.2009
O.k.. díky, konečně se mi povedlo umístit stejný dotaz ohledně jabloní. Tam by se mi taky nějaká ta rada hodila.
Jak a kdy mám ořezat jabloně?, 17.8.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu jak a kdy řezat Jabloně na přiložené fotograii. Zahradu jsem získal před 14 dny a z odborné literatury, kterou jsem sehnal nejsem moc moudrý.Neznám ani stáří stromků a stejný problém mám i s broskvoní a meruňkou (dotaz... celý příspěvek >
Jak a kdy ořezat meruňku - rada úplnému začátečníkovi, 16.8.2009
Děkuji za reakce a rady, bohužel jsem spíše úplný neznalec než začátečník a nevyznám v odborné terminologii a potřeboval bych to vysvětlit blíže a jednodušeji. Pod pojmem letorosty si tak představuji všechny letos narostlé konce větví. Měl... celý příspěvek >
Jak a kdy ořezat broskvoň, 16.8.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu jak a kdy řezat broskvoň na přiložené fotograii. Zahradu jsem získal před 14 dny a z odborné literatury, kterou jsem sehnal nejsem moc moudrý.Neznám ani stáří stromku a stejný problém mám i s meruňkou a jabloněmi (dotaz... celý příspěvek >
Jak a kdy ořezat meruňku - rada úplnému začátečníkovi, 16.8.2009 Obsahuje fotku
Prosím o radu jak a kdy řezat meruňku na přiložené fotograii. Zahradu jsem získal před 14 dny a z odborné literatury, kterou jsem sehnal nejsem moc moudrý.Neznám ani stáří stromku a stejný problém mám i s broskvoní a jabloněmi (dotaz bude umístěn v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika