Příspěvky uživatele - Břehule

Řez třešně, 11.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte prosím jak upravit tuto třešeň? Myslela jsem buď nechat jako terminal tu první (od shora)a ostatní zastřihnout a nebo vytvarovat novou korunku na tom dlouhém výhonu a to co je nad uříznout. Díky za vaše názory. B
Třešeň Burlat podnož Colt, 23.10.2012
Všem děkuji za názory. Třešní kolem roste dost, jedna obecní hned za plotem:-), další u sousedů, spousta višní, takže s opylením nebude problém. Špačci na ni také lítají, ale vždycky zbylo i pro nás a sousedy. Teď se jen rozhodnout jestli shánět dál... celý příspěvek >
Poznáte škůdce?, 5.9.2012
Dobrý večer, máte pravdu, děkuju za reakci.je to pilatka, asi třešňová, teda její larva. Ochranu jsem si tedy vygůglila, tak kdyby to někoho zajímalo. nepřímá ochrana:  zrýt půdu pod stromy a pohnojit ji dusíkatým vápnem (pilatky přezimují v... celý příspěvek >
Poznáte škůdce?, 5.9.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, něco nám napadlo tatarovu hrušeň, nevíte někdo prosím jak se to jmenuje? A případně co s tím? Díky. P
Sadovnická projekce - nefunkční klíč na únor, 21.2.2012
Dobrý den, moc děkuji za vaši reakci a snahu. Je to přesně jak píšete. A jelikož mám šikovného manžela, tak už je to staženo, aktualiziváno a všechno zase funguje. Moc děkuji. B
Dočasný chodník, 9.10.2009
Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, jak udělat dočasný chodník k baráku. Jde o to, že brzy začne pršet, mrznout a bude bláto a na pokládku zámkové dlažby není čas a zatím ani peníze.(Plánujeme udělat na jaře příštího roku). Nemá někdo tip nebo... celý příspěvek >
Nekvalitní půda, 15.8.2009
Nejprve asi nějaké rychle rostoucí listnáče kvůli stínu, pozemek je na jih. Tak asi okrasné?Budu ráda za tip. Díky.
Nekvalitní půda, 15.8.2009
Dobrý den, chtěla bych porosit o radu. Chtěli bychom na zahradě vysadit listnaté stromy, ale půda je špatná (staveniště, kamení) a bylo nám doporučeno navozit hlínu. Ale než na to budou peníze, chtěli bychom přece jenon něco vysadit. Moje představa... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika