Příspěvky uživatele - aleho

Škůdci u okrasných roslin pěstovaných v kontejnerech, 7.6.2011
Odpovím si sám... Po pátrání po internetu a leknutí se, že jde o chrousta, jehož ponrava vypadá obdobně, jsem si už jist, že jde o ponravu zlatohlávka... tak teď nevím zda ponechat a mít hezké brouky, prý moc neškodí nebo to neriskovat
Škůdci u okrasných roslin pěstovaných v kontejnerech, 7.6.2011 Obsahuje fotku
Na další problém jsem narazil při likvidaci již rok zaschlého tisu pěstovaného v kontejneru 50x50cm na terase. V hlíně u kořenového systému jsem narazil asi na 20 bílých housenek (asi 3,5cm dlouhých a skoro 1cm tlustých se žlutou hlavou, tmavějším... celý příspěvek >
Škůdci u okrasných roslin pěstovaných v kontejnerech, 7.6.2011
Každý rok bojuji s invazí lalokonosců rýhovaných, sbírám co se dá a již podruhé jsem se pokusil v květnu nasadit hlístice, ale i přes to jsem objevil jak dospělé jedince tak malé čerstvě vylíhlé. Přisuzuji to relativně oddělenými ekosystémy v každém... celý příspěvek >
Bobkovišeň - choroba nebo škůdce?, 10.10.2009
Tak to mám tak stejný problém, viz. zde, ale zatim co jsem zkusil tak nic viditelně nezabralo. Podarilo se vam s tim neco uz udelat?
Napadené listy vistárie, 15.8.2009 Obsahuje fotku
U nově vysazené vistárie se na všech listech vyskytují fleky jiného odstínu, a nějaké listy již prosichají a kolem fleků se kroutí. Rostlina sice stále roste jako divá, za pár měsíců asi o 2 metry ale listy vypadají nezdravě a to i ty nově... celý příspěvek >
Napadané listy bobkovišně, 15.8.2009 Obsahuje fotku
Stále se mi nedaří odhalit příčinu napadení listu bobkovišně, každý i zcela nový list má u svého začátku proti světlu jasně viditelné tmavé tečky, jako by tam bylo něco zakukleno. Všiml jsem si že tam dost často na to lezou i vosy. Zkoušel jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika