Příspěvky uživatele - LenkaB.

Jahody a jíl, 17.7.2015
Děkuji všem za rady a názory - myslím, že se přece jen pokusím vyměnit alespoň 40 cm vrchní vrstvy zeminy (nejspíš to opravdu není čistý jíl, ale jílovitá zemina, i když opravdu s převahou jílu), snad se to vyplatí.
Jahody a jíl, 15.7.2015
Dobrý večer, chtěla bych poprosit o radu ohledně pěstování jahod. Ráda bych zasadila příští rok na jaře jahody do nového záhonu, zemina je ale samý těžký jíl. Bohužel nemám možnost vyměnit naráz zeminu v celém záhonu, proto se chci zeptat, zda by... celý příspěvek >
Ficus neriifolia - choroba, škůdce?, 30.12.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych poprosila o radu, co trápí můj ficus neriifolia? Na větvičkách se mi dělají jakési pavučinky, rostlina odspodu usychá a viditelně se jí nedaří. Předem moc děkuji a přeji hezký den a vše dobré do nového roku... Lenka B.
Nemocná magnolie, 27.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych poprosila o radu ohledně naší magnolie. Máme na zahradě mladou magnolii "Suzan", zasazenou předloni na podzim. Od loňského roku se jí na listech bohužel dělá nějaký šedý povlak, sice na jaře kvetla, ale málo, přírůstky má... celý příspěvek >
Broskvoň napadená mšicemi, 25.6.2010
Na listech jsou pouze mšice, mravence jsem nikde neviděla, bohužel ani berušky (larvy berušek nepoznám, ale myslím, že jsem tam nic jiného kromě mšic neviděla). Zkusím ten Pirimor, snad to pomůže. Odstraňovat listy teda radši nemám? Děkuji Lenka
Broskvoň napadená mšicemi, 25.6.2010
Dobrý den, před několika dny jsem zjistila, že všechny mladé výhony broskvoně jsou totálně napadeny zelenými mšicemi. Začala jsem postižené větvičky a listy otrhávat, ale obávám se, že bych musela vzít snad všechny výhonky, což zase nevím, jestli... celý příspěvek >
Moc prosím, poznáte někdo tuhle pokojovku?, 14.8.2009
Díky za tip  - já nevím. Je fakt, že na fotce vypadají listy jako hladké, ale chloupky tam prý jsou. A ten můj řízek je opravdu hodně chlupatý - možná že pak časem listy chloupky ztrácejí. Hlavně mi ale vadí ten stonek - je... celý příspěvek >
Moc prosím, poznáte někdo tuhle pokojovku?, 14.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, o jakou rostlinu se to jedná. Dostala jsem od kamarádky její řízek a ráda bych se dopídila k názvu. Listy i stonek je chlupatý, měl by to být nejspíš nějaký fikus. Připadá mi trochu jako fikus cyathistipula, ale ten není... celý příspěvek >
Co se to děje mé broskvoni?, 8.8.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jaře jsme vysadili na zahradě mladou broskvoň. Celou dobu se jí dařilo, měla pěkné přírůstky, ale včera jsem objevila na vrcholových větvičkách stočené listy. Jsou téměř celé uzavřené do ruličky, jsou světlejší a jakoby víc... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika