Příspěvky uživatele - filipoinzagi

Benzínová sekačka nejde nastartovat, 20.5.2017
Tak zajímavý, sundal jsem filtr, nastříkal jsem benzín sytičem do karburátoru a spustil, nejdřív nechtěla chytit ale pak se rozjela a chvíli jela, pak shasla ale udělal jsem znovu, nastříkat benzí a to dost a znovu nahodit, pak už neshaslo. Zdá se... celý příspěvek >
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 20.5.2017
jde o to, že to už se stalo dříve, pak fungovala ale najednou přestala.
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 20.5.2017
zdravím, mám motorovu sekačku mounfield ale dnes přestala fungovat. Mám s ní problémy už delší dobu, často musím měnit svíčky, tedy čistit. Taky kolísají otáčky. Teď mi chcípla a už jí nemůžu udržet v běhu. Po chvilce odpočinku jí na chvíli nahodím... celý příspěvek >
Choroba vinné révy, 12.8.2010 Obsahuje fotku
děkuji za radu, taky jsem si myslel, že to vypadá na plíseň. Jak byly deště tak jsem révu zaléval každý den vydatnou zálivkou. Nechám tedy vyschnout. Stačí tedy zálevat jednou týdně? Réve nemá přístup k deštové vodě (je pod... celý příspěvek >
Choroba vinné révy, 10.8.2010 Obsahuje fotku
Chtel bych pomoci pri identifikaci choroby listu vinne revy. Delaji se na ni skvrny, listy slábnou a jsou gumovitého skupenstvi. Posleze opadaji. Nijak jsem je neosetroval, jen zalevam kazdy den. dekuji
Zjištění choroby Třešně, 29.7.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, také se chci připojit k tomuto problému, mám samostatně rostoucí třešeň (2 rokem). Zatím neplodí ale listy jsou něčím napadené. Listy prosychají a hnědnou. Bojím se aby neodešla celá třešeň. Můžete mi poradit co použít za prostředek?... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika