Příspěvky uživatele - Smékalka

Copak je to přesně za rostlinu?, 20.11.2010
No právě že jsem na orchidej nevěřila, proto jsem se ptala.Děkuji za identifikaci, je to přesně ono.
Copak je to přesně za rostlinu?, 17.11.2010 Obsahuje fotku
Dostala jsem cibulky letos brzy na jaře.Byly suché abez listů.Má to být prý orchidej.Fotka je zbotanické zahrady.Ty fialkové listy.Může mi někdo pomoct?Věřím na pana Janču.Děkuji předem.
Papouščí strom, 11.10.2010
Dostala jsem tobolku plnou semínek.Ví někdo, kdy zasít a jestli vzejdou?
Kana dosna, 18.9.2010
Do země je už nedávejte, zazimujte je v hrnku tak, jak popisuje paní v příspěvku
Přezimování canny, 18.9.2010
Děláme to jako Brasica, osvědčilo se.
Mladý durman, co s ním?, 18.9.2010
Novou rostlinku získáte tak, že uřežete mladý výhonek a dáte do vody zakořenit.Můžeto trvat 2-3 týdny.Pokud máte mladou rostlinku, nechejte ji jak je a na zimu dejte někam, kde nemrzne.Na velkých starších durmanech uřežeme pilou všechny větve asi... celý příspěvek >
Prosím o radu - Durman, 23.7.2010
najděte si téma"Mladý durman, co s ním? "
Zázraky v zahradě, 22.6.2010 Obsahuje fotku
No jo, zázraky přírody
Kana/dosna, 16.6.2010
Slimáci jsou potvory a letos mají dobré počasí.Dokonce jsem je sbírala u nás na terase mmezi kytkama!!!A to letos poprvé.A ty kany letos blbě rostou.Ale nejen kany.Jindy už je všechno narostené ale... celý příspěvek >
Kana/dosna, 3.6.2010 Obsahuje fotku
Milý Kozle.Není třeba dávat jen rašelinu, můžete ji trochu rozmíchat z hlínou.Kany nepotřebují speciální péči a itak rostou ja divý.A jak už psal někdo nad námi, příští rok už budete rozdávat.My je pěstujeme ve velkých kýblech na terase, na podzim... celý příspěvek >
Bílí broučci na Araucaria, 26.5.2010
Ano, jsou.Jsou to pěkný potvory!!Mám je i na orchideích, ničím je jak se dá, ale stejně se po čase znovu objeví.Musí se to stále hlídat.
Jak seříznout ibišek, 26.5.2010
K tomu zakořenění-jedna paní ůspěšná pěstitelka mi kdysi dávno poradila, že mám odřezat zdřevnatělou část až k zelenému stonku, a stnek dole rozříznout do kříže asi půl cm.Dát do tmavé sklenice(od piva).Dělám to už pár let, rozmnožila jsem tak nám,... celý příspěvek >
Durman, 14.4.2010
Je to téma"Mladý durman, co s ním"
Durman, 11.4.2010
Jaké barvy ho máte?My máme růžový žlutý.Ze zkušenosti vím, že růžový pučí dřív než žlutý.A také je na podzim uřežeme, občas přes zimu zalejeme, najaře vyhodíme ven.Chvíli jim to trvá, ale znovu vypučí.Tak to nevzdávejte, vydžte,vyhodit ho můžete... celý příspěvek >
Phaleonopsis - uschl stonek, 19.3.2010
Ne, nevyhazujte,ustřihněte suché stonky a ona si časem-možná za měsíc ale i třeba za půl roku-vyžene nový a pokvete zase.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika