Příspěvky uživatele - Jarmila Krkošková

Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 8.7.2009
Ahoj Gabčo. Nemohla bys k těm obrázkům připojit i popis o jaké kytky jd? Tam jak je napsáno "Bez názvu", jest-li bys nedala třeba názek těch kytek? Některé se mi líbí a tak bych je třeba zkusila, ale nevím, jak se jmenuji. Dík
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 8.7.2009
... a mám už také jeden poznatek. Pokud to je obecně známo, tak sorry. V altánu mám bakopu, Několik na sluničku, několik ve stínu. Ty co jsou na sluníčku působí tak nějak splihle (alespoň na můj vkus), šlahouny jsou svislé, jdou jen dolů, ovšem... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 8.7.2009
Ovšem pomalu ale jistě zjišťuji, že už to není ani tak o kráse, ale o zalévání. To je neuvěřitelné co to sežere vody. V altánu mám dalších 12 truhlíků, před vchodem 6, na oknech... Já už to raději nepočítám. To jsem ovšem netušila, jak si zadělám na... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 5.7.2009
Děkuji za pochvalu To jsou dveře do garáže, tak že s tím nedělám žádné velké štráchy. Vstup do domu mám osazen trochu jinak, ale nemám to nafocené. A také mi chybí ještě nějaké kořenáče. Ovšem přesvědčít sponzora, aby vyrobil dva stejné kořenáče.... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 4.7.2009 Obsahuje fotku
Taxsem dám také něco z mé dílny. Kořenáč je dílo mého sponzora a kytky zase dílo moje. Je to kombinace Lobélie a muškát. Lobelce se evidentně daří. Horší už to je s muškátem. Tak totíž nezasvítí slunce za celý den. Akorát mi není jasné, jak se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika