Příspěvky uživatele - salometka

Vrba - hnědnutí, usychání listů, 6.8.2011
Moc děkuji za odpověď, asi máte pravdu. Rok jsem ji měla jen v květináči a letos na jaře ji přesadila do země, na jaře ale vypadala dobře, pokazilo se to až před měsícem, živin ale asi moc nemá, v trávě sice není, mám kolem ní kůru a pod ní textílii.... celý příspěvek >
Vrba - hnědnutí, usychání listů, 6.8.2011
Vrba je to na 100%, konkrétně Salix caprea Kilmarnock. Od zdi domu je 90 cm.
Nestejnoměrné hnědnutí, žloutnutí jalovce, 4.8.2011 Obsahuje fotku
Ještě přikládám fotografie. A jde samozřejmě o jalovec, ne o cypřiš.
Napadení jalovce bílými tečkami, 4.8.2011 Obsahuje fotku
Na tomto jalovci se objevilo velké množství bílých teček, nevíte, co to je? Bojím se, že o něj přijdu. Prosím, poraďte. Děkuji.
Vrba - hnědnutí, usychání listů, 4.8.2011 Obsahuje fotku
Prosím, poraďte, co se stalo této vrbě. asi je něčím napadená, listy zežloutly a zhnědly. Děkuji za tip, jak ji zachránit.
Co je to za keř?, 13.6.2011
Číča je kocourek (9měs.) ;-)  Nic jiného na Josefovu hádanku než kočka mě nenapadlo, takže jsem tu vrbu zkusila ve vyhledávači, i když mi to bylo divné, ale fotky to potvrdily. No a hloh jsem nepoznala, protože na zahradě mám akorát hlohyni a ta... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 13.6.2011
Moc děkuji!!! (A nemusíte se omlouvat - hloch nebo hloh, hodinky nebo holinky, to máte jedno, oboje se natahuje...;-) Hlavně, že jsem na to přišla, nápověda pomohla (ač to "ch" mi tam nesedělo). Hezký večer.
Co je to za keř?, 13.6.2011
Hloch? (jako hroch?) Aha.  Tak děkuji:-) A ještě praktický dotaz: ta vrba se mi tady na zahradě sama vysemenila a já čekala, co za pěkný keřík z toho bude, ale ona tato vrba asi moc parády neudělá, co? Navíc nemá kolem sebe příliš prostoru a... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 13.6.2011 Obsahuje fotku
Fakt je to vrba??? Tak Vám děkuji za nápovědu - já znám jen ty vrby s malými lístečky a jiným tvarem růstu:-(, takže jsem si teď zadala vrbu na googlu a vyjely mi i fotečky, které jsou tomuto keříku opravdu podobné. Děkuji, pane Josefe:-) Tak když... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 13.6.2011 Obsahuje fotku
Myslíte tuhle šelmu? viz foto, keř v pozadí :-)
Co je to za keř?, 13.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, nevíte někdo, co je toto za keř? Děkuji moc za vaše odpovědi.
Smrček hnědnutí nových přírůstků, 11.6.2011
Dobrá, tak to jsem ráda, neboť to je ta lepší varianta,  z toho se lehce vzpamatuje a není třeba žádného chemického zásahu:-) Děkuji!
Smrček hnědnutí nových přírůstků, 11.6.2011
Děkuji za vaše reakce, ale mně se moc nechce věřit, že by to bylo mrazem, protože když se podíváte na ty fotky, jsou tam dlouhé nové nárůsty a ta jsou v pohodě, přitom tyto nárůsty zažily ty květnové mrazy, ale ty pidi přírůstky se objevily právě až... celý příspěvek >
Borůvka - zhnědnutí části listu, 11.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, nevíte někdo, co je této borůvce? Některé listy do poloviny zhnědly:-(  Děkuji vám moc za reakce, nerada bych o ni přišla.
Smrček hnědnutí nových přírůstků, 11.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, na smrčku se objevily seschlé nové přírůstky. Tedy ne úplně všechny - nejdřív na jaře krásně narostly nové dlouhé přírůstky, ale po čase se objevili další přírůstky, menší a ty seschly, viz foto. Nevíte, co by to mohlo být?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika