Příspěvky uživatele - PaKo

Moje první jablon - řez?, 18.4.2017
Dobrý den, mám dotaz. Sám jsem zatím pouze ve fázi teorietického sběru informací... ale měl jsem za to, že při výchovném řezu štíhlého vřetene v prvním/druhém roce se (kromě terminálu) neřeže tak hluboko a větve se buď vyvazují a nebo odstraňují na... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 29.3.2017
Děkuju! Ten obrázek znám, pro mě byl hlavním zdrojem inspirace.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 28.3.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, rád bych požádal o názor na návrh střihu jabloně a hrušně. Cílem je (štíhlé) vřeteno z důvodu nedostatku místa a lepší obslužnosti ze země. Přiznám se, trochu se v tom topím. Stromky jsou pro tchýni a já s tímto typem ovoce... celý příspěvek >
Okrasná višeň - díry v listech nebo okousané listy, 13.5.2010
Dobrý den, lalokonosec, myslím, ožírá kraje, ale ne střední část listů.
Bobkovišen, 13.5.2010
Dobrý den, dejte jí čas, podle mých zkušeností je bobkovišeň nezmar. Stává se mi běžně, že na jaře opadají všechny listy a do měsíce krásně obrazí. Jinak hnědnutí a opadání listů přes zimu je prý způsobeno buď špatnou (těžkou a přemokřenou) půdou v... celý příspěvek >
Lipnice roční, 12.8.2009
Zdravím, onehdá jsem probíral přípravky v nejmenovaném zahradnictví a přišla mi do ruky krabička s názvem "TARGA SUPER 5 EC". Psalo se na ní, že je na pýr plazivý a jednoleté trávy, zejména lipnici roční.Primárně je to určené pro likvidaci v... celý příspěvek >
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 24.7.2009
Tak se téměř po 2 měsících vracím k tomuto příspěvku, který jsem založil. Mám nějaké poznatky a zkušenosti, tak se bych se rád s nimi podělil. Tak předně, ona vyfocená tráva je skutečně jílek vytrvalý, tedy druh trávy, který se vyskytuje ve většině... celý příspěvek >
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 8.6.2009
No, otázkou je, zda je to opravdu jednoletka. Každopádně já teď seču 2x týdně na 3 cm, jenže problém je v tom, že ty stvoly se plazí u země, takže je sekačka stejně všechny nevezme.
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 2.6.2009
Tak se nám to tady utěšeně rozrůstá, to abysme si založili snad nějakej klub nebo co. Ten odkaz je dobrej. Projel jsem všechny trávy, které tam mají a myslím, že můžu na 99% říct, že to není lipnice roční ani žádná jiná. Důvod - mě už ty stébla jdou... celý příspěvek >
Bioaktivní přípravek na trávník, 1.6.2009
Nevím, jestli je to, co hledáte, ale já vím o tzv. mykorhize - tj. jsou půdní houby, které žijí na na kořenech a měly by zlepšovat kde co. Nejvíc informací o tom jsem našel na stránkách firmy Symbiom (dopředu říkám, že nejsem obchodní zástupce... celý příspěvek >
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 1.6.2009
aha, zapoměl jsem se přihlásit, takže příspěvek od "xxx.xxx.9.119" je od autora dotazu, sorry
Kvalita trávníku - tráva s tvrdými plazivými stvoly, 31.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, ačkoliv zdejší diskusi znám téměř nazpamět a mám nastudováno i odjinud, vím (i prakticky) co je vertikutace, pískování, atd., ale mám konkrétní problém a potřeboval bych radu. Trávník jsme zakládali vloni na jaře. Nechtěli jsme... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika