Příspěvky uživatele - Anna55

Mateřídouška na čaj, 4.7.2009
Děkuji za informaci, vyzkouším a uvidím. Vypadá to, že bych mohla mít jedlých několik druhu, ale nevím co hrozí, pokud udělám čaj z nejedlé.
Mateřídouška na čaj, 2.7.2009
Dobrý den, ve skalce mám několik druhů mateřídoušky - nevíte prosím někdo, které druhy mateřídoušky jsou jedlé? Nehodlám ji žvýkat, ale třeba do čaje...
"Něco" na rododendronech, 29.6.2009
Dobrý den, prosím o radu. Včera jsem si všimla, že některé konečky větví na rododendronech jsou světlejší. Na vrchní straně listů jsem nic nenašla, ale když jsem se podívala na spodní stranu, jsou tam takové jako pavučinkové prázdné schránky, jako... celý příspěvek >
Modrá tráva, 27.6.2009
Nevím, co myslíte modrou trávou (asi Leymus?), ale vpodstatě Vámi popisovaným způsobem se trávy dají množit.
Venkovní ibišek, 27.6.2009
Božo, ibišků mám několik a všechny rostou a prospívají na plném slunci.
Růže - o jakou chorobu se jedná?, 21.6.2009
Tipla bych to na napadení nějakou houbovou chorobou nebo padlím. Rychle postříkat.
Škůdce na smrčku a borovičce, 14.6.2009
Děkuji, hned zítra zakoupím postřik.
Škůdce na smrčku a borovičce, 13.6.2009
Asi před týdnem jsme se sousedkou přemýšlely, jak nejlépe upravit střihem její borovičku, která na první pohled se jevila jako zcela zdravá, ale když jsem sáhla dovnitř, najednou se ukázalo, že zbytek větviček směrem ke kmínku je pokryt pavučinkami,... celý příspěvek >
Zahradní ibišek, 10.6.2009
Dobře ho prohlédněte, nejsou to mšice?
Je tu znalec ptactva?, 26.5.2009
Tady jich asi také bude víc, ale teď nás i sousedy upoutal svým "řevem", i když dnes už to není tak hrozné jako v uplynulém týdnu.
Je tu znalec ptactva?, 26.5.2009 Obsahuje fotku
Děkuji všem za tipy, je to zvonek zelený.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika