Příspěvky uživatele - Lojza Novak

Destilační přístroj, 16.10.2010
omlouvám se za chyby- jsem si to  nepřečetl..
Destilační přístroj, 16.10.2010 Obsahuje fotku
Je krásné tady psát o zařízení, které si asi těžko někdo pořídí.. Jediná nejúčinější kolona pro rektifikaci je dle Bruna.. Vyrábý ji sklárny Kavalier  a její cena je kolem 12 000Kč.  Je v rozmezí 40,50 a 60 pater..   Její použití je... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 16.10.2010 Obsahuje fotku
Dnes je  to jen přestupek.. Myslím si  že řada z nás co si dělá jen pár litříku, na to  aby   přežila zimu a nebo  na to ,aby dala ochutnat  kámošovi, když přijde na návštěvu něco  víc než to co... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 9.9.2009 Obsahuje fotku
Jste nenapravitelní.Pořád hledáte nějáké zázraky a pořád máte nějáké problémy. Je divné že mě žádné nevznikají a už jsem toho navařil.Třikrát pálené co to je za blbost? Mě to letí při prvním mezi 62-72%. když jdu vyjímečně na druhé ředim dalším... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 9.7.2009
Oba myslím se sousedem.Ořechovka musí být dobrá, je to výluh a bude  lehce nahořklá  což žaludku jedině prospěje.Já dělal macerát z listů jedlého kaštanu do 70% lihu. Také dosti zajímavé, hlavně účinek a ta barva. No člověk si vyhraje...... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 9.7.2009
Myslím si že ten chladič je normál.dělám je už od doby  co jsem se vyučil (26let).Co se týká ceny tak ten velkej vyšel přes 4 000Kč a malej něco kolem 2 200Kč ten je na objem 25 L. Jediné změny jsou v konstrukci, kdy jsem zesílil slabé a... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 21.5.2009
Zdravím Vaška B..(zařezávač@libimseti.cz) Loňský rok byl slabý u nás na švestky i višně.Dělal jsem jen z jedné zapomenuté švestky (ta jediná měla úrodu na bývalém starém zahradnictví). Ještě štěstí že máme na baráku víno. Loňský rok jsem měl ale více... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 21.5.2009 Obsahuje fotku
teda, tady se to toci. drive to bylo maximalne 20- 50L kotle a ted tu litaji 100L
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika