Příspěvky uživatele - tkrist

Dakr Panter FD-2, 9.7.2014
Dobrý den, rád bych se představil. Jmenuji se Tomáš Krist a pracuji jako konstruktér. Můj koníček je ovocný sad cca hektar. V sadu sekám trávu bubnovou sekačkou Dakr Panter, kterou jsem si k tomuto účelu koupil cca před rokem ve firmě Agrico... celý příspěvek >
Durancie, 18.7.2009
Dobrý den, také mám durancie asi 22 let staré a rodí velmi pěkně. Dříve mi rodily ob rok ale po zimě je vždy zastřihnu a teď už rodí co rok. Chce to postřik proti pilatce před květem a v malém plůdku a pak se budete mít na co těšit.
Plíseň na angreštu, 14.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám na zahradě pár keříků angreštů a mám problém s nějakou plísní na plodech viz. foto, nevíte jak se to dá odstranit, nebo jak tomu předcházet? Děkuji za reakce
Plísňová choroba na listech švestky "Gabrovská", 14.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, na listech švestky "Gabrovská" se mi objevilo osychání, když se podívám blíže na list, vidím tam i nějaký druh plísně. Nevíte někdo, jak se to dá odstanit, napadá mě kuprikol 250, co myslíte? Zvláštní je, že je napadena jenom... celý příspěvek >
Kůrovec na meruňce a jabloni?, 10.5.2009
Mám stejný problém s švestkou nasadila hodně plodů a je celá provrtaná a ted to nejak špatně nese začíná být vydět, že plody neutáhne taky listí není zcela dotvořené a provrtaná je skrz na skrz potřel jsem ji více koncentrovaným přípravkem anthio a... celý příspěvek >
Poraďte co s tímle škůdcem?, 10.5.2009
Tak to calypso je velmi podobné Reldanu skusil bych ten Mospilan ten by mohl zabrat pak dám vědět. Ještě jsem tedka přes výkend zkoušel Anthio tak uvidím co na ně na mršky zabere.
Poraďte co s tímle škůdcem?, 8.5.2009 Obsahuje fotku
Mám sad meruněk s švestkou který napadl škůdce postřik reldan nezabral a brouček dál spásá listy nevíte co na něj platí?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika